Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


Зошити та посібники 2 клас НУШ

644 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Шкільна програма, по якій зараз навчаються діти доволі сучасна і значно відрізняється від радянської. Мета таких нововведень полягає у тому, щоб розвинути в учнях логічне мислення, навчити мислити по-новому, придумуючи нестандартні підходи при вирішенні завдань. Для того, щоб навчання було простим та цікавим, учням пропонуються друковані зошити для 2 класу. В них діти можуть ознайомитися з різними предметами, цікавими матеріалами.

Унікальні зошити для 2 класу НУШ

Зошити 2 клас НУШ зроблять навчальний процес цікавим та інформативним, виконаний у яскравому дизайні з великим обсягом інформації. Матеріал поданий у такому вигляді, щоб учень зміг не тільки легко виконати завдання, але мав змогу подумати та прийняти правильне рішення.

Робочий зошит 2 клас буває для різних предметів, таким чином, дитина може ознайомитися з різною інформацією у сучасному форматі. У школі друковані зошити для уроків дуже важливі, оскільки з ними вчитель зможе заохочувати учнів виконувати завдання. За допомогою чисельних ілюстрацій, дитина скоріше зацікавлюється та вирішує задачі.

Друковані зошити для 2 класу бувають:

  1. Математика. Ця категорія передбачає великий вибір зошитів з самими різними завданнями. Учні зможуть вивчати математику по-різному, вивчати форми, приклади на додавання, віднімання, множення, ділення та багато іншого
  2. Я досліджую світ. Тематика розкриває багато цікавих тем, які одразу зацікавлять дітей перших класів.
  3. Українська мова. З цим зошитом діти можуть навчитися правописанню, каліграфії, розвивати мовлення, читання.
  4. Мистецтво. Дозволить дитині розвивати мистецькі вміння, гарно малювати, вивчати нові техніки.
  5. Трудове навчання. Такий зошит 2 клас включає різні творчі завдання, зразки готових робіт, схеми, по яким школярам потрібно виконувати роботу.
  6. Зошити для 2 класу з іноземних мов: Англійська, Німецька, французька.
  7. Цікаві завдання на логіку, в яких можна знайти безліч цікавих і неординарних завдань.

Використання вдома

Купити наочність для 1 класу нуш також можна і батькам, вони будуть актуальні не лише в школі, оскільки з ними можна якісно займатися з дитиною вдома. Повторюючи вивчений матеріал вдома, дитина зможе краще його запам’ятати та вдосконалити свої якості по писанню, читанню, малюванню, та математиці.

Купити робочі зошити для 3 класу можна у нашому інтернет-магазині Knigovo за доступною ціною. Всі матеріали розроблені відповідно до сучасних вимог навчальної програми.

0
Ціна, грн
До підручника
Автор
Мова Навчання
Тип Зошиту