Зошити та посібники 2 клас НУШ

666 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Шкільна програма, по якій зараз навчаються діти доволі сучасна і значно відрізняється від радянської. Мета таких нововведень полягає у тому, щоб розвинути в учнях логічне мислення, навчити мислити по-новому, придумуючи нестандартні підходи при вирішенні завдань. Для того, щоб навчання було простим та цікавим, учням пропонуються друковані зошити для 2 класу. В них діти можуть ознайомитися з різними предметами, цікавими матеріалами.

Унікальні зошити для 2 класу НУШ

Зошити 2 клас НУШ зроблять навчальний процес цікавим та інформативним, виконаний у яскравому дизайні з великим обсягом інформації. Матеріал поданий у такому вигляді, щоб учень зміг не тільки легко виконати завдання, але мав змогу подумати та прийняти правильне рішення.

Робочий зошит 2 клас буває для різних предметів, таким чином, дитина може ознайомитися з різною інформацією у сучасному форматі. У школі друковані зошити для уроків дуже важливі, оскільки з ними вчитель зможе заохочувати учнів виконувати завдання. За допомогою чисельних ілюстрацій, дитина скоріше зацікавлюється та вирішує задачі.

Друковані зошити для 2 класу бувають:

  1. Математика. Ця категорія передбачає великий вибір зошитів з самими різними завданнями. Учні зможуть вивчати математику по-різному, вивчати форми, приклади на додавання, віднімання, множення, ділення та багато іншого
  2. Я досліджую світ. Тематика розкриває багато цікавих тем, які одразу зацікавлять дітей перших класів.
  3. Українська мова. З цим зошитом діти можуть навчитися правописанню, каліграфії, розвивати мовлення, читання.
  4. Мистецтво. Дозволить дитині розвивати мистецькі вміння, гарно малювати, вивчати нові техніки.
  5. Трудове навчання. Такий зошит 2 клас включає різні творчі завдання, зразки готових робіт, схеми, по яким школярам потрібно виконувати роботу.
  6. Зошити для 2 класу з іноземних мов: Англійська, Німецька, французька.
  7. Цікаві завдання на логіку, в яких можна знайти безліч цікавих і неординарних завдань.

Використання вдома

Купити наочність для 1 класу нуш також можна і батькам, вони будуть актуальні не лише в школі, оскільки з ними можна якісно займатися з дитиною вдома. Повторюючи вивчений матеріал вдома, дитина зможе краще його запам’ятати та вдосконалити свої якості по писанню, читанню, малюванню, та математиці.

Купити робочі зошити для 3 класу можна у нашому інтернет-магазині Knigovo за доступною ціною. Всі матеріали розроблені відповідно до сучасних вимог навчальної програми.

0
Ціна, грн
До підручника
Автор