ДПА 4 клас 2023

59 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

ДПА 2022 4 клас

Згідно листа Міністерства освіти і науки, при переході з 4-го в 5-ий клас, учень повинен скласти ДПА, куди входять письмові роботи з української мови, математики та читання. Завдання для контрольних робіт викладачі складають самостійно.

Для якісної підготовки до ДПА пропонуємо придбати посібник ДПА 4 клас математика завдання 2022, та не зволікати з підготовкою. Запропонований в посібнику матеріал повністю відповідає оновленій освітній програмі.

Також на нашому сайті можна купити ДПА 4 клас українська мова 2022. Хоча тестування в четвертому класі відбувається виключно для перевірки якості навчання, кожен батько бажає, щоб його дитина гарно написала підсумкові контрольні роботи. Посібник схвалено для використання в усіх середніх школах.

ДПА 4 клас 2022 завдання особливості

ДПА 2022 рік 4 клас проходить наприкінці навчального року. Зміст завдань формується на основі державних вимог.

На нашому сайті можна придбати ДПА 4 клас 2022 завдання з української мови, математики, літературного читання. Посібник має орієнтовні контрольні роботи двох типів, кожна з них розміщена в двох варіантах.

Збірник необхідний:

  • вчителям початкової школи;
  • учням 4-го класу;
  • батькам школярів.

Збірники розроблено згідно оновлених програм освіти, та підходять для підготовки до ДПА 2022 року

Також у нас можна придбати зразки завдань дпа 4 клас 2022:

Зміст посібника:

  • декілька інтегрованих контрольних робіт;
  • зручне виконання задач без додаткових аркушів.

Зошит ДПА 4 клас 2022: переваги

ДПА — це перший в житті школяра іспит, тому до цієї події треба віднестися відповідально. Зошит ДПА 4 клас 2022 містить необхідні завдання з усіх потрібних предметів. Виконання задач в збірнику покаже гарні результати на іспиті. Посібник складений таким чином, що дитина може самостійно розібратися у виконанні завдань, без допомоги батьків.

Також на нашому сайті можна купити ЗНО 2022, придбати ДПА 2022 в роздріб. Заказ оптом доставляється безкоштовно. Постійні покупці в Knigovo отримують вигідні знижки на повторну покупку товару.

Зошит ДПА 4 клас 2022 є обов'язковою навчальною літературою для підготовки учня четвертого класу до першого в його житті іспита. Посібник містить повний комплект необхідних завдань, з усіх предметів, які будуть на ДПА.

0
Ціна, грн