Вивчаємо іноземну мову

1849 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Вивчаємо іноземну мову

Майже 20% людей вільно спілкується англійською мовою. Слід врахувати, що чим раніше починається її вивчення, тим ефективніше результат. Тому краще починати заняття з раннього дитинства. Багато батьків мріють, щоб їхні діти оволоділи англійською якомога раніше, і мали широкі можливості для спілкування, навчання, розвитку і, нарешті, кар'єрного росту.

Уроки англійської мови для дітей можна придбати на нашому сайті. Посібник складений згідно стандартів нової школи і направлений на якісне навчання без надмірного навантаження на дитину.

Тренажери з англійської мови дієві

Тренажери з англійської мови зможуть відчутно покращити рівень знань, залежно від вікової категорії учня. У посібнику зібрані прості та зрозумілі вправи, упорядковані за англійською абеткою.

Головні функції посібника:

  • покращення мовлення;
  • поширення словникового запасу;
  • якісна підготовка до аудіювань чи словникових диктантів;
  • збільшення швидкості читання англійською мовою.

Посібник має новаторський підхід до перевірки знань, підходить для самоперевірки на початку чи в кінці уроку. Зміст викладено в 16-ти темах.

На нашому сайті можна придбати картки для вивчення іноземної мови. Серії ілюстрацій складають з різної кількості тематичних зображень. Картки — це перевірений спосіб швидко та надовго запам'ятовувати іноземні слова. На кожній картинці зображені не тільки слова, але і їх транскрипція. Слова об'єднуються по темам і охоплюють різні сфери життя.

Придбайте у нас наліпки з неправильними дієсловами. Вони допоможуть в короткі строки запам'ятати складні слова у трьох формах. Завдання мають ігрову форму, тому діти ефективно сприймають інформацію. Яскраві картинки допоможуть швидко повторити і закріпити матеріал.

Наліпки знадобляться:

  • молодшим школярам;
  • їхнім батькам;
  • вчителям молодших класів;

Ігрові завдання повністю відповідають вимогам НУШ.

Тести на знання іноземних мов для студентів.

Типові тестові заняття — це запорука успішного складання іспитів для студентів. Тести на знання іноземних мов для студентів містять всі необхідні завдання для перевірки знань з лексики та граматики, підходять для підготовки до ЗНО 2021. В нашому інтернет магазині можна придбати самовчитель іспанської мови, для всебічного розвитку та пізнання латинської культури.

Довідники замовити можна в роздріб чи оптом. Постійним покупцям надається вигідна знижка. Підручники для 11 класу купити легко на сайті Knigovo, не виходячи з дому.

Уроки англійської мови для дітей сприяють легкому засвоєнню знань без зубріння та зайвого навантаження на дитину.

0
Ціна, грн
Автор
Серія