Підручники 2 клас НУШ

95 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Підручники 2 клас НУШ

Для плідного та повного засвоєння учнями матеріалу у другому класі, запропонованого Міністерством освіти та науки, рекомендується вивчати ряд окремих предметів. В нашому інтернет-магазині Knigovo представлені нові підручники для 2 класу нуш, які складені провідними авторами та фахівцями.

До переліку предметів, що вивчаються в новій українській школі у 2 класі, належать:

  • математика;
  • я досліджую світ;
  • українська мова та читання;
  • мистецтво;
  • англійська мова.

Всі ці підручники різних авторів запропоновані до продажу на нашому сайті. Підручники для 2 класу НУШ мають тверду та м'яку палітурки, гарні кольорові ілюстрації, якісний та чіткий прінт. Матеріал викладено чітко та лаконічно. Додатково пропонуються посібники з німецької, російської мови та літератури. Замовити підручники для 2 класу можливо разом із зошитами 2 клас нуш тих же авторів, які доповнюють матеріали, викладені у книгах. Цікавим буде як для вчителів, так і учнів шкільне приладдя 2 клас, до якого включені різні навчальні матеріали та посібники з різних предметів в гральній та нетрадиційній формі навчання, робочі зошити для учнів, діагностичні роботи, конспекти для вчителів, журнали, тренажери, тощо.

Що пропонують підручники з різних предметів

Підручники 2 клас НУШ написані згідно вимог Державного стандарту початкової освіти.

Українська мова та читання навчає дітей вільно володіти державною мовою, розвивати інтерес до читання. Учні дізнаються про твори різних літературних жанрів, вони будуть вчитися міркувати, обдумувати, переказувати, обґрунтовувати свою думку, уявляти. Завдання, що виставлені після творів, цікаві, цілеспрямовані та ефективні.

Математика 2 клас нуш навчить дітей лічбі та арифметичним обчисленням, вміння працювати з задачами. Підручник містить початкові теоретичні відомості, пам'ятки, схеми, зразки міркувань.

У підручнику «Я досліджую світ» основною метою виявлено навчити дітей уміти спостерігати за навколишнім середовищем, досліджувати зміни у довкіллі та у самому собі. Питання, які поставлені в кінці тем, орієнтовані на вирішення якоїсь проблеми. Учні повинні навчитися виявляти природну допитливість, творчо мислити.

Багатоілюстрований матеріал книги з мистецтва ретельно підібраний, сприяє засвоєнню дитиною культурних цінностей, творчому самовираженню. Запропоновані різні види мистецької діяльності.

Англійська мова для 2 класу формує у школярів комунікативні вміння на основі мовних знань, допомагає оволодіти вміннями спілкування в усній та письмовій формі.

Програма англійської мови є корисною для всіх дітей, тому що лише позитивно впливає на розвиток пам'яті, мислення, увагу, уяву учня, формує мовленнєві здібності.

Підручники на 2 клас видаються дітям на початку навчального року, тому купити підручники 2 клас потрібно до початку навчання. Замовити можливо на нашому сайті в роздріб та оптом.

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання