Словники

Словники це справжня знахідка. Вони відіграють велику роль у житті будь-якого учня, у них містяться знання, накопичені людством протягом багатьох років.
152 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Словник української мови необхідний для уточнення правопису або тлумачення значення слова. Все багаття та різноманіття лексичних запасів міститься в єдиній книзі. Створенням словників займається особлива галузь лінгвістичної науки — лексикографія. Надзвичайно різноманітними є одномовні словники.

На нашому сайті можна купити будь-які словники України.

Які словники потрібні у навчанні

Словники і по сьогодні користуються великою популярністю. Не зважаючи на те, що в інтернеті можна знайти необхідну інформацію, її легко загубити у великому масиві непотрібних даних. Посібник завжди під рукою, і за необхідності, його можна взяти з полиці та уточнити потрібне слово, його значення, правопис.

В нашому інтернет магазині можна придбати фразеологічний словник для різного віку. Посібник необхідний багатьом читачам, а саме:

  • учням загальноосвітньої школи;
  • студентам вищих навчальних закладів;
  • вчителям;
  • працівникам засобів масової інформації;
  • представникам філологічної науки;
  • слухачам курсів підвищення кваліфікації.

Словник містить безліч фразеологізмів, розміщених за алфавітом. Мовні одиниці в книзі супроводжуються ілюстрованим матеріалом, що забезпечує легке розуміння й сприйняття матеріалу.

Пропонуємо орфографічний словник, який містить 4000 слів української мови. Видання допоможе розібратися школяреві у правильному написанні слів у всіх формах. Такий посібник стане у пригоді не тільки учням, а і вчителям для якісного проведення уроків з української мови. Книжка з м'якою обкладинкою випускається у зручному компактному форматі А5.

На нашому сайті легко знайти словник іншомовних слів. До посібника включена загальновживана лексика, а також слова, словосполучення, які легко увійшли в українську мову. Словник створено за сучасними граматичними, лексичними, стилістичними нормами.

У нас можна придбати тлумачний словник української мови. Унікальність посібника полягає у тому, що для тлумачення кожного слова використовуються синоніми, які з'ясовують найтонші його значення. Словник містить 55000 реєстрованих слів.

Як придбати словник української мови

В інтернет магазині Knigovo можна придбати різні види словників. Заказ більше 10-ти одиниць передбачає отримання приємної знижки.

В нашому інтернет-магазині канцелярські товари купити дуже легко, пропонуємо цікаві пазли та інші розважально-навчальні засоби.

Словник української мови допоможе досконало вивчити рідну мову, підвищити рівень грамотності.

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання