Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


Словники

Словники це справжня знахідка. Вони відіграють велику роль у житті будь-якого учня, у них містяться знання, накопичені людством протягом багатьох років.
119 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Словник української мови необхідний для уточнення правопису або тлумачення значення слова. Все багаття та різноманіття лексичних запасів міститься в єдиній книзі. Створенням словників займається особлива галузь лінгвістичної науки — лексикографія. Надзвичайно різноманітними є одномовні словники.

На нашому сайті можна купити будь-які словники України.

Які словники потрібні у навчанні

Словники і по сьогодні користуються великою популярністю. Не зважаючи на те, що в інтернеті можна знайти необхідну інформацію, її легко загубити у великому масиві непотрібних даних. Посібник завжди під рукою, і за необхідності, його можна взяти з полиці та уточнити потрібне слово, його значення, правопис.

В нашому інтернет магазині можна придбати фразеологічний словник для різного віку. Посібник необхідний багатьом читачам, а саме:

  • учням загальноосвітньої школи;
  • студентам вищих навчальних закладів;
  • вчителям;
  • працівникам засобів масової інформації;
  • представникам філологічної науки;
  • слухачам курсів підвищення кваліфікації.

Словник містить безліч фразеологізмів, розміщених за алфавітом. Мовні одиниці в книзі супроводжуються ілюстрованим матеріалом, що забезпечує легке розуміння й сприйняття матеріалу.

Пропонуємо орфографічний словник, який містить 4000 слів української мови. Видання допоможе розібратися школяреві у правильному написанні слів у всіх формах. Такий посібник стане у пригоді не тільки учням, а і вчителям для якісного проведення уроків з української мови. Книжка з м'якою обкладинкою випускається у зручному компактному форматі А5.

На нашому сайті легко знайти словник іншомовних слів. До посібника включена загальновживана лексика, а також слова, словосполучення, які легко увійшли в українську мову. Словник створено за сучасними граматичними, лексичними, стилістичними нормами.

У нас можна придбати тлумачний словник української мови. Унікальність посібника полягає у тому, що для тлумачення кожного слова використовуються синоніми, які з'ясовують найтонші його значення. Словник містить 55000 реєстрованих слів.

Як придбати словник української мови

В інтернет магазині Knigovo можна придбати різні види словників. Заказ більше 10-ти одиниць передбачає отримання приємної знижки.

В нашому інтернет-магазині канцелярські товари купити дуже легко, пропонуємо цікаві пазли та інші розважально-навчальні засоби.

Словник української мови допоможе досконало вивчити рідну мову, підвищити рівень грамотності.

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання