Зошити з Української мови 2 клас НУШ

161 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Вивчанню держаної мови у другому класі приділяють чимало уваги. Задача батьків — зробити процес навчання цікавим. Для цього треба обрати для дитини робочий зошит з української мови за 2 клас із новою програмою. Придбати такі матеріали — найзручніший спосіб допомогти школяреві опанувати великий обсяг інформації.

Суцільний комфорт навчального процесу!

Яскраві, сучасні зошити для 2 класу НУШ (Нова українська школа) вчать дитину працювати самостійно. Користуючись ними, другокласники:

  • Активно цікавляться процесом навчання;
  • Розвивають образне мислення;
  • Засвоюють шкільну програму за короткі терміни;
  • Навчаються у спокійному темпі без перенавантаження;
  • Заощаджують час.

Робочий зошит з української мови для 2 класу розроблений таким чином, аби дитині було зручно ходити із ним до школи. Видавництва використовують м’які обкладинки та формат А5 — навчальні матеріали важать небагато й легко вміщаються у ранець.

Правильно обрати зошити з української мови 2 клас НУШ (Нова українська школа) дуже легко. Достатньо дізнатися у вчителя дитини, за підручниками яких авторів викладається програма, та придбати аналогічні робочі примірники.

Купляйте зошит з української мови для 2 класу за цінами видавництв!

Knigovo пропонує величезний вибір учбових матеріалів. У онлайн-каталозі можна обрати 1 та 2 частину робочого зошиту з української мови та читання для 2 класу й багато інших корисних матеріалів. Посібники, картки, тренажери, тести, прописи, збірки із творчими завданнями — все це перетворює навчання на задоволення! А для перевірки набутих учнем знань ми можемо запропонувати зошит з української мови для 2 класу для контрольних та оцінювання навчальних досягнень.

У нашому книжковому магазині представлені примірники, надруковані у 2019–2020 рр. й призначені для навчання за підручниками Кравцової, Пономарьової, Вашуленка, Коваленко, Тимченко, Большакової та інших авторів. На сайті Knigovo завжди є в наявності схвалені Міністерством освіти України матеріали з усіх предметів – посібники з мистецтва, практикуми з інформатики, праця 2 клас зошит тощо. І все це — за низькими видавничими цінами! Створюйте для дитини сучасний освітній простір — разом із Knigovo!

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання