Зошити Французька мова 2 клас НУШ

1 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Інтернет-магазин knigovo.org.ua пропонує робочий зошит з французької мови 2 клас, складений відповідно до програми Нової української школи (НУШ). Викладені у посібнику матеріали допомагають вчителям проводити цікаві заняття, перевіряти знання учнів. Для школярів зошит до підручника «Французька мова» 2 клас використовується з метою перевірки та закріплення отриманих знань, він застосовується на заняттях у школі та для самостійної роботи.

На сайті можна замовити посібники за авторством Ураєвої , зошити французької мови 2 класу інших авторів, складені відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України. Ми постійно поповнюємо асортимент підручників для учнів початкової школи, на сайті можна придбати посібники для вивчення англійської мови 2 клас, зошити та наочності для швидкого засвоєння учнем різноманітних тем.

Зошит з французької мови для 2 класу полегшує вивчення мови та допомагає поглибленню знань, закріпленню пройдених тем. Матеріали, викладені за логічною системою, сприяють розвитку комунікативних навичок, здатності сприймати іноземну мову на слух, тренувати письмо та усне мовлення. Зошит налаштовує учня на робочий лад як в школі, так і під час самостійного опрацювання завдань вдома.

Вивчення французької мови у 2 класі надає можливість вже з початкових класів засвоїти базові навички спілкування, вивчити елементарні правила написання та вимову слів. Зошити складені відповідно до новітньої методики навчання, значно підвищують результативність уроків з іноземної мови. Дитина поступово розвиває лексичні та граматичні знання, переходить від простих завдань до більш складних, розбирає тексти, діалоги, в яких фіксується загальновживані фрази спілкування, описуються життєві ситуації, надається інформація про навколишній світ.

Зошит з французької мови НУШ 2 класу містить цікаві малюнки з описом, що сприяє поповненню словникового запасу школяра, систематизації вивченого матеріалу, розвитку уявлення та уважності. Зошити можуть також доповнюватися CD-диском, на якому записані завдання та тексти, які допомагають розвивати навички аудіювання, самостійного розпізнавання, читання слів та речень французькою мовою.

В інтернет-магазині knigovo.org.ua можна замовити літературу для вивчення різноманітних мов, у тому числі підручник з німецької мови 2 класу, робочий зошит, наочності для учнів та вчителів.

0
Видавництво