Адаптовані оповідання англійською мовою

Представляємо книги для читання англійською мовою, які мають адаптований текст різних рівнів складностіStarter, Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced.
209 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Адаптовані оповідання англійською мовою

На сьогодні в сучасному світі знання іноземних мов є обов'язковою складовою для кожної освіченої людини. Вона займає провідне місце у багатьох країнах світу. Тому батьки обирають для своїх дітей вивчення англійської мови. Існує велика різниця між мовленнєвою та літературною англійською мовою.

На нашому сайті інтернет-магазину Knigovo представлені адаптовані книги англійською мовою для дітей. Їх налічується до 111 одиниць. Вони мають адаптований текст різних форм складності, від стартового початкового до розширеного. Для того, щоб зацікавити молодше покоління у вивченні іноземної мови, для них розроблена ціла низка цікавих книг на англійській мові для дітей. На початковому рівні діти будуть вивчати ази та основи мови, а для розвитку зв'язного мовлення їм потрібно купити дитячі оповідання на англійській мові. З часом дитячі знання будуть збагачені, і потрібно буде перейти до вищого рівня, придбавши підручник з англійської мови 2 клас, де представлений більш високий рівень іноземної мови.

Книги для читання англійською мовою для дітей доступні для продажу 24 години на добу. Для замовлення досить зробити декілька кліків мишкою. Серед товарів інтернет-магазину Knigovo можливо знайти посібники для розвитку дитини, які сприятимуть більш швидкому розвитку малечі, допоможуть самим батькам розібратися у виникненні конфліктів між дорослими та дітьми.

Для чого потрібні оповідання англійською мовою

Книги англійською мовою для дітей мають гарні ілюстрації, барвисті малюнки. Процес пізнання інформації має бути цікавим для школяра, щоб він краще запам'ятав матеріал та міг використати його на практиці. Сам процес пізнання нового повинен бути цікавим для дитини. А для того, щоб вона швидше і якісніше запам’ятовувала його, потрібно купити книги на англійській мові для дітей, які містять цікаві оповідання та казки.

У нашому інтернет-магазині представлено широкий вибір всесвітньої літератури у вигляді підручників та зошитів до них, які відповідають програмі підручника того ж автора. Усі посібники відповідають вимогам Міністерства освіти та науки України. До них залучені новітні програми та матеріали.

Навчальні посібники допомагають дітям збагачувати словниковий запас, розвивають увагу, мову, мислення. Вони отримують нові знання, які будуть розширюватися та використовуватися у майбутньому. Це буде великою допомогою у досягненні успіху в багатьох сферах життя.

Замовивши продукцію на нашому сайті, транспортні компанії перевізники доставлять товар якомога швидше у всі міста України. Для замовлення можливо використати сайт самостійно, або зв'язатись з менеджером за вказаним телефоном, який допоможе оформити замовлення.

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання