Зошити Німецька мова 2 клас НУШ

2 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Зошити німецька мова 2 клас НУШ

Всі ми знаємо, що мовлення — це одна із найважливіших форм діяльності людини. В деяких школах проводяться навчання з німецької мови. Завдяки вивченню іноземної мови, учні долучаються до можливості розширити свій кругозір, вивчати культуру та традиції інших народів, у них розвивається пам'ять, мислення, увага. Школярі можуть по іншому висловити свою думку.

Одним із цінних помічників у вивченні німецької мови є зошити з німецької мови 2 клас НУШ. Створені зошити німецька мова за новою програмою 2 класу. В них розміщені цікаві та різноманітні завдання. Завдяки німецькій мові робочому зошиту 2 клас учні зможуть більш детально опрацювати матеріал підручника як на уроці, так і вдома самостійно. Головна мета, яка була закладена авторами — це розвинути в учня комунікативні вміння, які сприймаються на слух, письмово. Завдяки їм, школярі повинні навчитися розмовляти німецькою мовою на елементарному рівні.

Робочий зошит з німецької мови: використання

Німецька мова 2 клас робочий зошит рекомендований учням нової української школи та вчителям. Його можна використати як для індивідуальної роботи, так і для групової, де діти разом з вчителем будуть обговорювати вправу, повторювати слова з правильною вимовою.

Цей зошит можна назвати коштовною скринькою, оскільки в ньому вміщено багато нових ідей. Завдяки різнокольоровим ілюстраціям, вивчення нових тем проходить урізноманітнено. Вправи на читання, мовлення, письмо, аудіювання, слід виконувати в групах, по парах, індивідуально.

Завдяки великій кількості барвистих малюнків, школярі можуть швидко і доступно зрозуміти семантику нових слів.

Учні із великим задоволенням виконують у зошитах вправи, які розвивають моторну пам’ять, цьому сприяють розмальовки, доробки, рухливі ігри. Такого плану заняття роблять уроки більш продуктивними та якісними. Свою фантазію на уроках німецької мови учень може розвинути завдяки вивченню невеликих віршів, римівок, театральних сценок.

Купуйте вигідно

2 клас німецька мова зошит купити можливо в інтернет-магазині Knigovo. На сторінках сайту розміщена велика кількість освітньої літератури для учнів та вчителів. Вчителів обов'язково зацікавлять зошити для 2 класу з інших предметів. Наприклад зошит Я досліджую світ 2 клас є доповненням до підручника для виконання класних та домашніх завдань.

Німецька мова 2 клас зошит купити можна, попередньо зв'язавшись з менеджером, який проконсультує та відповість на всі запитання. Ми організовуємо доставку товару по всій території України транспортними компаніями перевізниками. На оптові партії, від 10 одиниць, діє система знижок.

0
Видавництво
До підручника
Рік видання