Зошити з письма і розвитку мовлення 2 клас НУШ

22 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

В інтернет-магазині knigovo.org.ua можна придбати яскраві зошити з розвитку мовлення 2 клас, в яких викладені різноманітні завдання для розвитку зв’язного мовлення, навичок формулювати думки та логічного мислення у дитини. Всі матеріали зручно підібрані, співпадають з темами, викладеними у посібниках та підручниках з розвитку мовлення.

Для розвитку навичок швидкого читання, запам’ятовування правильного написання слів, вивчення побудови речень пропонуємо робочий зошит з читання 2 клас.

Всі матеріали складені та систематизовані відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

На сайті knigovo.org.ua можна придбати зошит з літературного читання 2 клас, у якому зібрані теми для роботи вчителів, учнів, студентів педагогічних ВУЗів, а також батьків, які хочуть допомагають школяру успішно займатися вдома. Різноманітні теми допоможуть краще орієнтуватися у різноманітних літературних жанрах, вивчати класичні, сучасні твори, а також народну творчість. Зошит сприяє зацікавленому навчанню дитини, спонукає її до самостійного читання у вільний від уроків час. Зошити з української мови та читання 2 клас містять завдання та питання, які змушують дитину проводити аналіз, виказувати альтернативну думку щодо ситуацій, викладених у творі.

Зошит з розвитку мовлення для 2 класу допомагає школяру краще орієнтуватися в темах шкільної програми, послідовно та ґрунтовно засвоювати пройдений матеріал. Учні продовжують поповнювати словниковий запас, вивчають синоніми, антоніми, навчаються критично мислити та наводити асоціації. Крім вдосконалення навички письма, дитина навчається виражати свої думки, переказувати прочитане більш складними реченнями, використовуючи різні мовні обороти. Одночасно з читанням відбувається запам’ятовування правопису слів.

У зошитах з мови і мовлення 2 класу містяться різноманітні пояснювальні матеріали, примітки, які допомагають дитині краще зрозуміти та швидше виконати домашнє завдання. Учню цікаво вивчати нові теми у поданій ігровій формі, а також за допомогою розгадування кросвордів, ребусів, загадок, а також виконання каліграфічних вправ.

На сайті knigovo.org.ua можна замовити різноманітні посібники для вивчення різних мов, у тому числі купити з англійської мови 2 клас зошит для кращого засвоєння шкільного матеріалу.

0
Рік видання