Шановні покупці!
Мінімальна сума замовлення 500 грн

Зошити Мистецтво 2 клас НУШ

13 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

ВІдповідно до новітньої програми Міністерства освіти та науки, образотворче мистецтво є одним з головних предметів в початковій школі. Предмет розвиває творчі здібності дитини, дає можливість відволіктися від більш складних завдань.

Образотворче мистецтво 2 клас зошит можна купити на нашому сайті. Посібник виконано у звичному для малюка альбомному форматі. Щільні якісні сторінки забезпечують зручне використання.

Зошит укладений відповідно підручника, і повністю відповідає шкільній програмі. Малюк може переглянути тренувальні сторінки, де розміщені варіанти малюнку чи поробки. Образотворче мистецтво 2 клас робочий зошит містить сторінки з розвагами, щоб дитина відволіклася у вільну хвилину. Ця рубрика містить цікаві загадки, творчі завдання.

Образотворче мистецтво 2 клас зошит для цікавого навчання

Зошит з образотворчого мистецтва 2 клас відрізняється ретельно продуманим оформленням зошиту. На лицьовій стороні є місце для заповнення учнем особистих даних.

Мистецтво 2 клас робочий зошит можна купити в інтернет-магазині в роздріб чи оптом. При заказі більше 10-ти одиниць надається знижка.

Особливості поданого матеріалу:

  • репродуктивно-творчі завдання
  • художні уроки.

Образотворче мистецтво 2 клас альбом сприяє творчому розвитку учня, його універсальних та особистих якостей, сенсорних здібностей. Зміст посібника цікаво викладений, сприяє зацікавленості у навчальному процесі. Малюки отримають справжнє задоволення від процесу малювання, та результату власної художньої творчості.

Мистецтво 2 клас альбом — посібник, який є важливою частиною навчально-методичного процесу. Він стане у пригоді не тільки учасникам початкової школи, але і вчителям для якісної підготовки, вдалого проведення наступного уроку.

Де придбати зошит з образотворчого мистецтва 2 клас

В інтернет-магазині Knigovo представлено повний вибір посібників для повноцінного навчання за освітньою програмою. Також сайт пропонує я досліджую світ робочий зошит 2 клас, зошити трудове навчання 2 клас нуш.

Образотворче мистецтво 2 клас — зошит, складений для цікавого сприйняття інформації учнем, покликаний перетворити звичайний урок у творчий відпочинок від більш складних предметів.