Зошити Образотворче мистецтво 2 клас НУШ

7 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Уроки мистецтва є обов'язковими складовими шкільної програми. Альбом з образотворчого мистецтва 2 клас НУШ містить різновидність практичних занять для школярів. Комісія з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України схвалила образотворче мистецтво 2 клас робочий зошит для використання у всіх загальноосвітніх закладах.

У программу включено:

  • живопис;
  • орігамі;
  • графіку;
  • ліплення з пластиліну;
  • аплікацію з паперу, тканини, ватних дисків та різних природних матеріалів.

Школярі можуть засвоїти техніку малювання гуашшю, аквареллю, олівцями та фломастерами.

Переваги нових зошитів з образотворчого мистецтва 2 клас

Дорослі приклали чимало зусиль задля коректної й фундаментальної розробки робочого зошиту 2 класу. Адже під час навчання, дітлахів повинні зацікавити пропорції та будови предмету, його величини, форми, видозмінення, кольори з відтінками та їхнє поєднання, властивості матеріалів, різновидність фарб, головне школяр має розвинути своє вміння до творчості та втілити талант.

У зошиті дизайн і технології 2 клас запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва.

Зошит з мистецтва 2 клас нуш представлений у м'якій обкладинці формату А4. Оформлення яскраве та різнокольорове, що неодмінно приверне увагу маленьких користувачів.

Чарівний пензлик 2 клас розрахований на один семестр систематичного заняття на уроках мистецтва

Мистецтво як перші творчі кроки

Завдяки альбому образотворчого мистецтва 2 класу учні початкових класів пізнають одні з перших кроків до творчості. Вони розвивають логічне мислення, розумові здібності, уяву, кмітливість, моторику рук, посидючість, охайність, естетичний смак, доводять справу від початку до кінця, почату справу до бажаного результату. Завдяки ліпленню учні можуть пізнати тривимірне зображення предмету, вони побачать його зверху, збоку, знизу, навчаться пізнавати пропорції предмету, розвинуть увагу, память та уяву.

Під час роботи з аплікацією школярі навчаються добре користуватися ножицями, створювати колажі та різні вироби з паперу, розрізняють відтінки кольорів, щільність матеріалів.

Навчальні посібники для школярів від провідних авторів, в тому числі робочий зошит 2 клас та робочий зошит з математики 2 клас пропонує наш інтернет-магазин з замовленням доставки до усіх регіонів України транспортними компаніями-перевізниками.