Зошити Літературне читання 2 клас НУШ

27 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

У 2016 році Міністерством освіти і науки були проведені реформи. Завдяки прогресивним змінам у методиці початкового навчання, оновилися навчальні посібники та зошити друкованої форми.

На нашому сайті можна купити літературне читання 2 клас. Посібник містить 12 діагностичних карток для перевірки рівня читання учня початкової школи. Посібник включає роботу з творами. Зміст поданих завдань відповідає Державним стандартам початкової освіти та типовим програмам.

Зошит з літературного читання 2 клас сприяє розвитку читацьких умінь школяра, навчить грамотно використовувати слово, мислити творчо.

Добре, коли навчальний матеріал для перевірки знань викладений зрозуміло, та легко сприймається школярами. Посібник літературне читання 2 клас Савченко — зошит, складений згідно освітньої програми. Посібник має зручний розмір з листами формата 5А, випускається у м'якій обкладинці. Завдання з літературного читання 2 клас розроблені згідно державних стандартів. Грамотно поданий матеріал рекомендовано для використання в загальноосвітніх навчальних закладах. Зошит стане у пригоді не тільки учню, знадобиться батькам. Спеціально відібрані твори та завдання допоможуть вчителеві якісно перевірити знання учнів.

Посібник необхідний для:

  • перевірки учнів у визначенні теми тексту та його головної думки;
  • навчання розрізнення жанрів твору;
  • встановлення послідовності дій у творі;
  • визначення характеристики вчинків дійових осіб;
  • пояснення зображених можливостей художнього слова.

На зошит літературне читання 2 клас ціна указана на нашому сайті. Для постійних покупців діють знижки.

Як використовувати Літературне читання 2 клас зошит

Зошит з друкованою основою містить необхідний матеріал для якісної перевірки знань. Практичні завдання подані у зручній формі для забезпечення комфортної самостійної роботи учня.

Переваги посібника:

  • доступність викладеного матеріалу;
  • повна відповідність навчальним потребам другокласника;
  • спрощена форма виконання завдань.

На нашому сайті можна придбати літературне читання 2 клас по доступній вартості з урахуванням знижки по промокоду, для постійних покупців.

В нашому інтернет-магазині продаються зошити з розвитку мовлення 2 клас нуш, які відповідають всім вимогам освітньої програми. Робочий зошит з математики 2 клас купити можна в роздріб чи оптом.

Зошит з літературного читання 2 клас сприяє якісній перевірці знань учня, складений с дотриманням освітньої програми.

0
Ціна, грн
Рік видання