Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


Зошити Трудове навчання 2 клас НУШ

6 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Трудове навчання - обов’язкова дисципліна, яку вивчають діти шкільного віку. Усі зошити з трудового навчання НУШ створені згідно з новим Державним стандартом початкової освіти та Типовими освітніми програмами. Посібники містять творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні.

Зошит з трудового навчання 2 клас допоможе школярам розвинути свої креативні здібності, навчитися багатьом корисним речам.

Трудове навчання 2 клас робочий зошит призначений для організації роботи учнів 2 класів закладів загальної середньої освіти, вчителів початкових класів, батьків.

Переваги зошитів з трудового навчання НУШ

Головною метою посібників з Трудового навчання у початковій школі є формування і розвиток у межах вікових можливостей предметно-перетворювальної компетентності учнів, яка дає можливість їм самостійно вирішувати предметно-практичні та побутові завдання. Команда професіоналів розробила посібник таким чином, щоб зацікавити школярів, розвинути їх логічне мислення, розумові здібності, уяву, кмітливість, малу моторику рук, посидючість, охайність, естетичний смак, цілеспрямованість.

Дизайн і технології 2 клас нуш визначаються яскравими та цікавими завданнями,формами предметів, насиченими малюнками. З цими посібниками навчання буде веселим та приємним для кожного школяра.

Зошит з праці 2 клас представлений у м'якій обкладинці формату А4. Оформлення яскраве та різнокольорове, що неодмінно приверне увагу маленьких користувачів та надихне їх на виготовлення різноманітних виробів.

Зошит маленький трудівничок 2 клас стане надійним помічником для маленьких школярів.

Образотворче мистецтво 2 клас альбом допомагає формуванню у першокласників ключових та предметних компетентностей. Вони розвиваються через уміння креативно мислити, критично оцінювати матеріал, виготовляти різноманітні вироби своїми руками. Завдання у зошиті передбачають оволодіння прийомами пошукової діяльності та розвиток творчих навичок й умінь у дітей.

Посібник дає можливість вчителям використовувати такі форми і методи навчання, як: дослідницькі, інформаційні, моделювання та ситуативні вправи.

Купити друковані зошити для 2 класу від відомих авторів за приємною ціною можна у нашому інтернет-магазин з замовленням доставки до усіх регіонів України будь-якими транспортними компаніями-перевізниками. Також ми пропонуємо нашим клієнтам купить зошит для трудового навчання для 2 класу оптом.