Зошити Трудове навчання 2 клас НУШ

8 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Трудове навчання - обов’язкова дисципліна, яку вивчають діти шкільного віку. Усі зошити з трудового навчання НУШ створені згідно з новим Державним стандартом початкової освіти та Типовими освітніми програмами. Посібники містять творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні.

Зошит з трудового навчання 2 клас допоможе школярам розвинути свої креативні здібності, навчитися багатьом корисним речам.

Трудове навчання 2 клас робочий зошит призначений для організації роботи учнів 2 класів закладів загальної середньої освіти, вчителів початкових класів, батьків.

Переваги зошитів з трудового навчання НУШ

Головною метою посібників з Трудового навчання у початковій школі є формування і розвиток у межах вікових можливостей предметно-перетворювальної компетентності учнів, яка дає можливість їм самостійно вирішувати предметно-практичні та побутові завдання. Команда професіоналів розробила посібник таким чином, щоб зацікавити школярів, розвинути їх логічне мислення, розумові здібності, уяву, кмітливість, малу моторику рук, посидючість, охайність, естетичний смак, цілеспрямованість.

Дизайн і технології 2 клас нуш визначаються яскравими та цікавими завданнями,формами предметів, насиченими малюнками. З цими посібниками навчання буде веселим та приємним для кожного школяра.

Зошит з праці 2 клас представлений у м'якій обкладинці формату А4. Оформлення яскраве та різнокольорове, що неодмінно приверне увагу маленьких користувачів та надихне їх на виготовлення різноманітних виробів.

Зошит маленький трудівничок 2 клас стане надійним помічником для маленьких школярів.

Образотворче мистецтво 2 клас альбом допомагає формуванню у першокласників ключових та предметних компетентностей. Вони розвиваються через уміння креативно мислити, критично оцінювати матеріал, виготовляти різноманітні вироби своїми руками. Завдання у зошиті передбачають оволодіння прийомами пошукової діяльності та розвиток творчих навичок й умінь у дітей.

Посібник дає можливість вчителям використовувати такі форми і методи навчання, як: дослідницькі, інформаційні, моделювання та ситуативні вправи.

Купити друковані зошити для 2 класу від відомих авторів за приємною ціною можна у нашому інтернет-магазин з замовленням доставки до усіх регіонів України будь-якими транспортними компаніями-перевізниками. Також ми пропонуємо нашим клієнтам купить зошит для трудового навчання для 2 класу оптом.