Зошити та посібники 3 клас НУШ

Найнижчі ціни на зошити та підручники в інтернет магазині Кнігово
621 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Учні третього класу починають більш детальніше засвоювати нову інформацію, незважаючи на те, що її об’єм більшає. На даному етапі розвитку дитини починає переважати художній тип мислення. Такі учні набагато краще засвоюють інформацію, коли вона доповнена ілюстраціями та різноманітними творчими завданнями. Саме тому робочий зошит для 3 класу за програмою НУШ має яскраві ілюстрації та різноманітні творчі завдання. В посібниках є різноманітні цікаві вправи та барвисто оформлені матеріали. Зошит 3 клас складений з урахуванням особливостей шкільної програми Нової Української Школи за 3 клас. В робочих зошитах  матеріал структурований і легко сприймається учнями початкової школи.

Посібники для навчання – друковані зошити для 3 класу

В нових зошитах для навчання дітей стало ще більше завдань, в яких дитина самостійно повинна знайти правильну відповідь. Іноді учневі не вдається вірно відповісти на питання, вирішуючи задачі або приклади. Для того, щоб краще розібратися в темі можна запропонувати йому закріпити знання, використовуючи спеціальні посібники.

В інтернет-магазині Knigovo можна купити різноманітні робочі зошити для 3 класу:

  • робочі зошити для 3 класу;
  • зошити для контрольних робіт;
  • навчальні посібники та зошити-практикуми.

Не треба забувати поважати старання учня, підбадьорювати дитину, що буде впливати на його самооцінку.

Особливості зошитів НУШ

Зошити для 3 класу орієнтовані на підручники, за якими проводяться заняття в школі, що дозволяє скласти повний навчальний комплект. Спеціальні посібники можна використовувати для тренувань і проведення тематичного оцінювання. Завдяки спеціальнім тестовим завданням можна закріпити засвоєний матеріал, а також підготуватися до контрольної або досягти рівня завдань для атестації. Чим раніше учень почне тренування з тестами, тим впевненіше він почуватиме себе в день перевірки знань.

В інтернет-магазині Knigovo є багато цікавого матеріалу для навчання. У нас можна купити зошити для 2 класу НУШ, а також іншу додаткову навчальну літературу. За допомогою цього матеріалу дитина зможе працювати самостійно, зручно використовуючи підручник и завдання в зошиті. Не менш цікавими є зошити для 1 класу Нової Української Школи. Якщо при виборі посібників орієнтуватися на інтереси дитини, навчання для неї стане улюбленим заняттям.

0
Ціна, грн
До підручника
Автор