Договір з покупцем

Договір із покупцем

Договір купівлі-продажу товарів в інтернет-магазині https://knigovo.org.ua (Knigovo)

Knigovo (Харків), яке здійснює продаж через інтернет-магазин (далі - Продавець), з одного боку, і замовник товарів через інтернет-магазин компанії 

(далі - Покупець), з іншої сторони, уклали цей Договір про наступне:

цей Договір є публічною офертою і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (тобто через інтернет-магазин).


1. Предмет договору


1.1. За цим Договором Продавець зобов'язується передати у власність Покупця вибрані Покупцем в інтернет-магазині knigovo.org.ua товари, а Покупець - оплатити товари відповідно до умов цього Договору.

1.2. Цей Договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:

а) добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині;

б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;

в) оплату Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) виконання та передачу замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.2. Порядок оформлення замовлення

2.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в інтернет-магазині.

2.2. Після отримання замовлення менеджер інтернет-магазину зв'язується будь-якими відомими доступними способами з Покупцем для підтвердження і уточнення часу і вартості доставки.

2.3. Продавець відправляє Покупцеві на електронну адресу повідомлення, що повідомляє про те, що замовлення потрапило в базу замовлень інтернет-магазину knigovo.org.ua:

       Всі замовлення обробляються в робочі дні.


2.4. Коригування замовлення

2.4.1. У разі відсутності будь-якого товару менеджер зв'язується з Покупцем за допомогою телефонного зв'язку. Якщо у менеджера не виходить додзвонитися Покупцеві (зайнята телефонна лінія, неправильний номер телефону, немає зв'язку і т. Д.), Менеджер відправляє Покупцеві повідомлення електронної пошти з пропозицією замінити товар.

2.4.2. При обробці замовлення менеджер інтернет-магазину не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів і ціни без узгодження з Покупцем.


3. Оплата і доставка товару

3.1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару в інтернет-магазині і вартості доставки.

3.2. Вартість доставки в інтернет-магазині не зазначена і залежить від діючих тарифів доставляє організації.

3.3. Оплата і доставка замовленого товару Покупцеві здійснюються відповідно до Умов доставки і оплати, зазначеними на сайті за посиланням https://knigovo.org.ua/dostavka-i-oplata-1932, протягом трьох робочих днів з дати оформлення замовлення.

3.4. Усі питання по вартості і порядку оплати товару в інтернет-магазині Покупець може задати:

а) зателефонувавши за телефонами: +38 (066) 741 31 67; +38 (095) 812 42 12; +38 (063) 842 12 12;

б) написавши на електронну адресу knigovo@gmail.com;

в) звернувшись до онлайн-консультанту.


3.5. Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами «Нова пошта» і «Укрпошта».

3.5.1. Покупець зобов'язується прийняти товар за вказаною в замовленні адресою у встановлений час або передоручити прийом замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою замовлення не було прийняте через відсутність Покупця або довіреної особи, а також документів (паспорта, довіреності), транспортні витрати будуть включені у вартість цього або наступного замовлення.
3.6. Терміни доставки товарів «під замовлення»

3.6.1. Загальний термін доставки товару «під замовлення» складається з терміну обробки замовлення, терміну обробки замовлення постачальником і терміну доставки. Термін обробки замовлення - три робочих дні. Термін доставки спеціалізованою організацією може становити від одного до шістдесяти днів і залежить від постачальника і транспортної компанії.

3.6.1. Загальний срок доставки товару «під замовлення» складається з терміну ОБРОБКИ замовлення, терміну ОБРОБКИ замовлення постачальником и терміну доставки. Термін ОБРОБКИ замовлення - три робочих дні. Термін доставки спеціалізованою організацією может становитися від одного до шістдесяті днів и Залежить від постачальника и транспортної компании.

3.6.1. Загальний термін доставки товару «під замовлення» складається з терміну ОБРОБКИ замовлення, терміну ОБРОБКИ замовлення постачальником і терміну доставки. Термін ОБРОБКИ замовлення - три робочих дні. Термін доставки спеціалізованою організацією може становитися від одного до шістдесяті днів і Залежить від постачальника і транспортної компанії.

3.7.3. Покупцеві, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці додому або в офіс, повертаються кошти в сумі вартості товару за винятком витрат з доставки.

3.7.4. Покупець погоджується з тим, що Продавець має право відмовити в прийнятті замовлення від Покупця, який неодноразово (два і більше разів) скасував замовлення в момент доставки, а також змінював склад замовлення під час доставки і / або вже після здійснення продажу.


4. Обмін товару

4.1. Покупець має право відмовитися від отриманого товару неналежної якості (товар пошкоджений, не працює або зіпсований, не відповідає артикулу) протягом 14 днів з дати отримання товару за умови, що товар не був у вживанні, зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також супроводжується документами, виданими разом з товаром при його покупці, за винятком товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172.


4.2. Товар може бути повернений кур'єру безпосередньо в момент доставки.


6. Характеристики товарів


6.1. knigovo прагне надавати на сайті дійсні зображення товарів, повну інформацію про товари і комплектності. При цьому визнає, що можливі розбіжності реальних і представлених на сайті характеристик, оскільки виробники залишають за собою право змінювати ці характеристики без попереднього повідомлення. Покупець має право відмовитися купувати товар при виявленні невідповідності.


7. Відповідальність

7.1. За неналежне виконання зобов'язань за цим договором Покупець і Продавець несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством.


7.2. При виникненні спору між Покупцем і Продавцем і неможливістю його дозволу за взаємною згодою спір передається на розгляд відповідного суду.


7.3. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним з метою виконання зобов'язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки , майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем в рамках даного Договору.


8. Графік роботи

8.1. Графік роботи інтернет-магазину:


сб. - пт .: з 9:00 до 18:00;

сб.вс .: вихідний.


9. Дія цього Договору


9.1. Цей Договір є Договором приєднання і вступає в силу з моменту приєднання до цього Договору і прийняття його умов Покупцем шляхом натискання кнопки «Оформити замовлення» кошику магазину і діє до повного виконання Покупцем і Knigovo.org.ua зобов'язань за Договором.