Про нас

Наш книжковий інтернет-магазин навчальної літератури для шкіл і дитячих садків створений, щоб ви мали змогу економити власний час і кошти.

Ми робимо все, щоб ви мали змогу швидко, просто і комфортно придбати необхідні для вас матеріали. У нас є все, що тільки може знадобитися вам і вашим дітям:
1. Книжки для дітей різного віку, починаючи від дитячих казок для найменших і закінчуючи творами української та зарубіжної класики;
2. Підготовчі матеріали для майбутніх школярів (лист, рахунок, малювання, іноземні мови і т.д.).
3. Підручники за новою програмою, рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
4. Підготовчі матеріали та тестові завдання для Зовнішнього незалежного оцінювання (укр .: Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)) і Державної підсумкової атестації (укр .: Державна підсумкова атестація (ДПА)).
5. Зошити і посібники для учнів, методичні матеріали для вчителів, а також класні журнали, затверджені навчальні програми та інше.
6. Матеріали для оформлення предметних кабінетів, зокрема, стенди з картами, таблицями, формулами і т.д., а також канцелярські товари.

Переваги інтернет-магазину Knigovo:
Найширший асортимент навчальної літератури, купити яку ви можете оформивши онлайн-заявку на сайті. У нашому онлайн-каталозі ви знайдете все, що може знадобиться дитині і педагогу в навчальному році. Больш того, в нашому каталозі надані матеріали для оформлення предметних кабінетів та канцелярські товари. У нас є все, починаючи від зошитів, підручників і методичних посібників і закінчуючи збірками тестових завдань Зовнішнього незалежного оцінювання. Ми створили спеціальні умови для того, щоб наші клієнти мали змогу знизити свої витрати на покупку навчальної літератури для шкіл і дитячих садків. Якщо ви шукаєте недорогий книжковий магазин, де б ви мали змогу замовити літературу для навчальних закладів за мінімальною вартістю, то вам саме до нас. Ознайомтися з нашим каталогом та спеціальними пропозиціями для клієнтів. Наші менеджери допоможуть створити замовлення за телефоном, або порадять як його зробити онлайн. Більш того, при об'ємному замовленні ми повністю беремо на себе витрати за доставку. В інформаційному розділі "Як зробити покупку на нашому сайті" надана докладна покрокова інструкція про те, як оформити замовлення, починаючи з вибору товарної одиниці і закінчуючи вибором способу оплати і підтвердженням внесених даних.