• KNIGOVO
 • Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми здійснюємо доставку наших товарів по всьому світу. Для виконання вашого замовлення, нам необхідно мінімальний час на його обробку. Як правило, мінімальний час становить 24 години, а в деяких випадках воно може збільшитися через те, що замовлення надійшло вночі або у вихідні та святкові дні. Тому, ми просимо Вас робити свої замовлення завчасно. Дайте нам будь ласка приблизно 1-4 робочих дня, щоб ми мали змогу підготувати і відправити ваше замовлення, а Ви отримали його в найкоротший термін. Для цього, при оформленні замовлення Вам необхідно вказати Ваші повні реквізити (П.І.Б., індекс, адреса, контактний телефон). Прохання також вказувати діючу електронну адресу, тому що не завжди є можливість додзвонитися за телефоном.
Ми пропонуємо спектр доставок і оплат які ви можете вибрати у нас на сайті.Для послуги міжнародної доставки, менеджер прорахує вартість. Для відправки необхідно сплатити замовлення та доставку попередньо, перед відправкою. Посилання на оплату або реквізити менеджер повідомить особисто.

 • Вид доставки "Укрпоштою".

  Відносно найповільніший спосіб доставки. Терміни прибуття на поштове відділення одержувача з моменту відправки 4-5 днів.
  Терміни можуть вар'іюватися в зв'язку з тим в який регіон потрібно доставити оформлене замовлення. Вартість даного виду доставки від 35 грн. (Тобто до вартості замовлення буде додана вартість доставки).

  Способи оплати при обраному виді доставки:

  Післяплатою (оплата замовлення післяплатою проводиться безпосередньо при отриманні товару на Вашому поштовому відділенні). При обраному виді оплати пошта додатково стягує комісію за переказ грошей: від 0,01 до 500 грн. - сума оплати за переказ складає 10 грн., Від 500,01 до 2000 грн. - комісія 2% від суми переказу, від 2000,01 - комісія 1% від суми переказу.
  Передоплата (Попередня оплата товару). При обраному виді оплати пошта стягує комісію тільки за доставку. Якщо ви не отримали СМС з номером накладної - зв'яжіться з нами за телефонами: 066-741-31-67, 095-812-42-12, 063-842-12-12
  Доставка замовлень від 3500 грн. Укрпоштою - безкоштовно. • Доставка замовлення транспортною компанією: "Нова пошта".

  Відносно швидкий вид доставки. Здійснюється при наявності представництва в місті одержувача.
  Адреси представництв транспортних компаній ви можете дізнатися на сайті цих компаній. Терміни доставки даним способом з моменту відправки 1-3 дні. Мінімальна вартість замовлення для користування цією послугою не обмежена, або на розсуд менеджера за погодженням з клієнтом в телефонному режимі.

  Вартість доставки обраним способом клієнт оплачує самостійно (мінімум 45 грн.)

  Способи оплати при обраному виді доставки:

  Післяплатою. При надходженні вантажу на відділення здійснюється оплата самого замовлення та доставки, також до вартості доставки буде додано 2% за переказ грошей відправнику. УВАГА: При оплаті післяплатою Ви сплачуєте комісію за відправку грошей (Нова пошта від 20 гривень). Більш точну інформацію читайте на сайтах компаній перевізників.
  Передоплата - це попередня оплата замовлення (вартість доставки у вартість товару не входить). При надходженні вантажу на відділення оплачується тільки доставка. Якщо ви не отримали СМС з номером накладної - зв'яжіться з нами за телефонами: 066-741-31-67, 095-812-42-12, 063-842-12-12. Доставка замовлень від 3500 грн. Новою Поштою - безкоштовно.


 • Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і документи при отриманні замовлення. Це можливо зробити при працівниках служби доставки. Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частин безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника. У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати посилку і відмовитися від її отримання.