Доставка і оплата

Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій Україні. Для виконання вашого замовлення, нам необхідно мінімальний час на його обробку. Як правило, мінімальний час становить 24 години, а в деяких випадках воно може збільшитися через те, що замовлення надійшло вночі або у вихідні та святкові дні. Тому, ми просимо Вас робити свої замовлення завчасно. Дайте нам будь ласка приблизно 1-4 робочих дня, щоб ми мали змогу підготувати і відправити ваше замовлення, а Ви отримали його в найкоротший термін. Для цього, при оформленні замовлення Вам необхідно вказати Ваші повні реквізити (П.І.Б., індекс, адреса, контактний телефон). Прохання також вказувати діючу електронну адресу, тому що не завжди є можливість додзвонитися за телефоном. Ми пропонуємо спектр доставок і оплат які ви можете вибрати у нас на сайті. • Вид доставки "Укрпоштою".

  Відносно найповільніший спосіб доставки. Терміни прибуття на поштове відділення одержувача з моменту відправки 4-5 днів.
  Терміни можуть вар'іюватися в зв'язку з тим в який регіон потрібно доставити оформлене замовлення. Вартість даного виду доставки від 35 грн. (Тобто до вартості замовлення буде додана вартість доставки).

  Способи оплати при обраному виді доставки:

  Післяплатою (оплата замовлення післяплатою проводиться безпосередньо при отриманні товару на Вашому поштовому відділенні). При обраному виді оплати пошта додатково стягує комісію за переказ грошей: від 0,01 до 500 грн. - сума оплати за переказ складає 10 грн., Від 500,01 до 2000 грн. - комісія 2% від суми переказу, від 2000,01 - комісія 1% від суми переказу.
  Передоплата (Попередня оплата товару). При обраному виді оплати пошта стягує комісію тільки за доставку. Якщо ви не отримали СМС з номером накладної - зв'яжіться з нами за телефонами: 066-741-31-67, 095-812-42-12, 063-842-12-12
  Доставка замовлень від 2500 грн. Укрпоштою - безкоштовно. • Доставка замовлення транспортною компанією: "Нова пошта".

  Відносно швидкий вид доставки. Здійснюється при наявності представництва в місті одержувача.
  Адреси представництв транспортних компаній ви можете дізнатися на сайті цих компаній. Терміни доставки даним способом з моменту відправки 1-3 дні. Мінімальна вартість замовлення для користування цією послугою не обмежена, або на розсуд менеджера за погодженням з клієнтом в телефонному режимі.

  Вартість доставки обраним способом клієнт оплачує самостійно (мінімум 45 грн.)

  Способи оплати при обраному виді доставки:

  Післяплатою. При надходженні вантажу на відділення здійснюється оплата самого замовлення та доставки, також до вартості доставки буде додано 2% за переказ грошей відправнику. УВАГА: При оплаті післяплатою Ви сплачуєте комісію за відправку грошей (Нова пошта від 20 гривень). Більш точну інформацію читайте на сайтах компаній перевізників.
  Передоплата - це попередня оплата замовлення (вартість доставки у вартість товару не входить). При надходженні вантажу на відділення оплачується тільки доставка. Якщо ви не отримали СМС з номером накладної - зв'яжіться з нами за телефонами: 066-741-31-67, 095-812-42-12, 063-842-12-12. Доставка замовлень від 2500 грн. Новою Поштою - безкоштовно.