Вивчаємо Англійську

Посібника з англійської мови
1776 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

В інтернет-магазині knigovo.org.ua знайдете літературу з вивчення англійської мови для дітей та дорослих. Добірка посібників допомагає ефективно підійти до вивчення правил та іноземних слів в дошкільному навчальному закладі, школі, інституті або в процесі самостійної роботи над матеріалом. В книжках зазвичай викладені вправи з англійської мови, контрольні питання, які сприяють кращому закріпленню знань та перевірці вивченого.

Для тих, хто захоплюється італійською мовою, хоче поглибити знання, успішно скласти іспити в школі, поступити до вищого навчального закладу, в knigovo.org.ua підібрані самовчителі італійської, купити які можна за вигідною ціною.

За допомогою посібників з англійської мови, поєднуючи теоретичні знання та практичну роботу, можна підвищити свій рівень знань, оволодівши живою англійською, розширити свій кругозір про культуру інших держав, прочитати в оригіналі твори класиків, народні казки та вірші.

Навчальні матеріали з англійської мови для дітей дошкільного та шкільного віку зазвичай подаються у цікавій формі, щоб вони краще запам’ятовувалися. Сучасні посібники розроблені як відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, так і за різними авторськими методиками. Матеріали викладені таким чином, щоб дитина поступово, починаючи із печатних літер, переходила до складання словосполучень англійською, навчилася швидко формувати речення.

Дидактичні матеріали з англійської мови допомагають розвинути навички читання, говоріння, ведення ситуативного діалогу, а також висловлювання думок іноземною мовою. Підібрана в інтернет-магазині knigovo.org.ua література, покликана поглибити інтерес до глибокого вивчення англійської, оскільки тільки зацікавленість у навчанні приводить до швидких та якісних результатів.

Цікаві граматичні, лексичні, фонетичні матеріали стимулюють самостійну діяльність школяра, студента, дорослого, якому потрібно підвищити свій рівень знань. Вчителі використовують навчальні посібники з вправами для перевірки засвоєння теми учнями, стимулюють їх самостійну роботу.

Книги з англійської мови повинні відповідати віковим та психологічним особливостям людини, щоб ефективно розвивати комунікативні навички, навчаючи аудіюванню, говорінню, читанню та письму. Тому ми підібрали найкращі зразки для навчання!

В інтернет-магазині knigovo.org.ua можна замовити самовчитель німецької мови для дітей та дорослих, який допоможе підвищити рівень знань. Зробіть замовлення сьогодні та отримаєте книгу поштою через декілька днів!

0
Ціна, грн
Серія
Клас