Зошити Я досліджую світ 2 клас НУШ

113 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Зошити створено з дотриманням основних вимог Державного стандарту України з повною відповідністю програмі початкової школи. Цікаво подані вправи дозволяють навчатися дитині з задоволенням, успішніше запам’ятовувати необхідні знання. Я досліджую світ 2 клас — це зошит для легкого сприйняття нової інформації. Посібник добре підходить для закріплення отриманих знань на уроці, легко сприймається учнем початкової школи.

Ранок я досліджую світ 2 клас для легкого навчання

Ранок Я досліджую світ 2 клас містить необхідний матеріал для розширення кругозору учня початкової школи. Посібник розроблено з можливістю використання інтерактивних методів і форм навчання. Грамотно подана інформація сприяє зацікавленню малюка. Дитина без допомоги батьків зможе самостійно працювати з поданою інформацією.

Для найбільш комфортного оволодіння необхідними знаннями досвідчені вчителі рекомендують купити оптом зошит я досліджую світ 2 клас Гільберг, де інформація сприймається легко, а завдання зрозумілі й без допомоги батьків. Посібник оформлений з використанням кольорових ілюстрацій, добре сприймається маленькими учнями.

Оптом продаються зошити я досліджую світ Волощенко 2 клас, які також розраховані на якісне донесення знань другокласникам. Посібники охоплюють всі необхідні матеріали, які легко засвоюються, перетворюють навчання на цікавий процесс.

Ядс 2 клас зошит для якісного навчання

Я досліджую світ 2 клас — зошит, який містить необхідні знання з природознавства та інформатичної галузі. Посібник ідеально підходить для формування у другокласників розуміння природних явищ. Навчальний зошит створений таким чином, щоб малюк навчився самостійно мислити, легко робити узагальнюючі висновки. Кожен урок складений з використанням яскравих, кольорових картинок. Завдання сприяють легкому засвоєнню нових знань. Дитина з задоволенням буде розмальовувати картинки по цифрам, розгадувати ребуси та пізнавати багато нового кожен день.

Ядс 2 клас зошит сприяє цікавому дослідженню світу, якісному засвоєнню необхідних знань. Багато завдань сприяють розвитку творчих здібностей. Зошити дозволять працювати й руками для розминки, а саме створювати цікаві поробки з бумаги, за допомогою покрокової інструкції. Посібники надруковані у комфортному для сприйняття та читання форматі А4.

На нашому сайті можна купити на роздріб або оптом робочі зошити, у тому числі зошити українська мова 2 клас. Також рекомендуємо придбати Природознавство 2 клас — зошит з великим різноманіттям цікавинок і сюрпризів, що сприяють легкому засвоєнню знань учнями. Зошити 2 клас нуш відповідають оновленій шкільній програмі.

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання