Довідники Початкова школа

Довідники Початкова школа.
338 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Довідники початкова школа

Для того, щоб полегшити працю в здобуванні знань школярів, видавництва пропонують різного виду ілюстровані довідники для початкової школи. Вони вміщують в собі інформацію, яка не повторює, а доповнює і розширює програму початкової школи.

Посібники та словники користуються не аби якою популярністю серед учнів. Причому на сьогодні у кожного є прекрасна можливість зазирнути на сторінки інтернету. Але незважаючи на його широкий простір інформації, набагато простіше завжди мати під рукою невеликий посібник кишенькового формату. Такі посібники являються надійними помічниками при підготовці до самостійних та контрольних робіт.

Довідники для молодших класів: чим корисні

У виданнях зібрана та конкретно згрупована вся інформація поточного навчального року. Учневі не потрібно витрачати багато часу на гортання сторінок підручника в пошуках потрібного матеріалу, він завжди може швидко звернутися до практичного довідника для учнів початкових класів. У змісті потрібно знайти тему, та сторінку, на якій вона розміщена.

Усі довідники містять основні відомості за програмою НУШ. Підрозділяються вони на:

  • українську мову та читання;
  • математику;
  • я досліджую світ.

Для того, щоб молодшим школярам було зрозуміло та легко освоїти матеріал програми, завдання та інформація подані у вигляді запитання та відповіді. Зміст тем скорочений та конкретизований.

Довідник учня початкової школи з математики зручний та надійний. В ньому зібраний весь потрібний матеріал, який викладається в НУШ. Усі накопичені дані розділені по розділах, вони відповідають тій хронології, яка започаткована в програмі.

Де та як купити

Купити довідник учня початкової школи рекомендується на нашому сайті. Разом з ним можливо купити наочність для 1 класу нуш, яка являється запорукою до легких та вдосконалених знань. Також цікаво буде незвичайну математику кац купити, яка в ігровій та ілюстрованій формі доносить інформацію для вивчення.

Вся література виготовлена із якісного паперу, у твердих і м'яких обгортках. Ілюстрації гарні та барвисті. Дітлахам буде цікаво займатися та освоювати новий матеріал. Закріплення його буде легшим, грунтовним.

Якщо виникають якісь питання, щодо того чи іншого товару (наприклад, як купити словники для учнів початкових класів), зв'яжіться з менеджером, який люб'язно відповість на всі питання, що цікавлять. Товар буде доставлено до всіх міст України транспортними компаніями перевізниками в короткі терміни.

0
Ціна, грн