Методика для вчителя 2 клас НУШ

155 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Методика для вчителя 2 клас НУШ

Для якісної підготовки до уроків, рекомендується використовувати методичні матеріали для вчителя 2 класу. Для правильної організації роботи учнів, потрібно скласти план навчального процесу та розробки уроків для 2 класу. Це допоможе викладачеві якісно та професійно знайти підхід до викладання предмету.

Посібники методики для вчителів 2 класу містять матеріали та практичні завдання. Вони допомагають викладачам створювати освітнє середовище, забезпечувати різні форми інтегрованого навчання. Вчитель може залучити до організаційної діяльності та педагогічної взаємодії батьків школярів.

У своїй роботі вчителі використовують посібники:

  • конспекти уроків;
  • розробки уроків;
  • методичні рекомендації;
  • зошит спостереження вчителя;
  • класний журнал;
  • нига з поурочними розробками.

Усі посібники відповідають Державному стандарту початкової загальноосвітньої школи. Методики для вчителів 2 класу містять матеріали, які є підручними для викладачів в той час, коли вони планують та проводять уроки. Вчитель детально описує, які завдання він повинен реалізувати на тому чи іншому уроці.

Всі посібники розкривають системи робіт з навчанням письма та грамоти, пропонують чіткі плани проведення уроків та виконання заданої програми Міністерством освіти та науки України. Матеріали містять орієнтовні запитання учням, завдання для них, ілюстрований матеріал, тести.

Спосіб замовлення та покупки

Замовити методичні рекомендації для 2 класу нуш можна в інтернет-магазині Knigovo та купити методичну літературу для вчителів 2 клас. На сторінках сайту користувач знайде великий вибір освітньої літератури. Багатьох цікавлять розробки уроків з фізичної культури 2 клас та шкільні товари для 2 класу, які включають підручники, наочність, зошити до підручників одного і того ж автора, плакати, набори дидактичних матеріалів, стенди, набори для оформлення інтер'єру класу, тощо.

Поспілкувавшись з менеджером, за вказаним телефоном внизу сторінки, можливо вияснити всі питання, що цікавлять, та здійснити замовлення. Ціна на посібники з методики для 2 класу залежить від видавництва та якості палітурки, паперу. Вона може бути м'якою чи твердою. При замовленні 10 та більше одиниць, діють знижки, що допоможе заощадити кошти. Доставлення буде здійснене по всій території України транспортними компаніями перевізниками.

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання