Наочність 2 клас НУШ

107 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Крім посібників, зошитів, підручників, у навчальному процесі використовується наочність для початкової школи. Це спеціальні матеріали, зазвичай великих розмірів, які містять важливу інформацію з різноманітних предметів, що передається за допомогою малюнку та тексту. Наочність для 2 клас нової програми розроблена для привертання уваги учнів та, відповідно, підвищення результатів їх успішності в навчанні.

В інтернет-магазині knigovo.org.ua можна купити плакати з задачами 2 клас, на яких за допомогою яскравих ілюстрацій та різноманітним шрифтом зображені завдання для школярів. Дітям цікаво розв’язувати математичні, логічні, лінгвістичні та інші задачі, зображені на великих форматах. Спеціальні плакати допомагають легше засвоювати важливу інформацію, не перевантажені зайвим текстом або цифрами.

Окрім наочності, пропонуємо зошити 2 клас НУШ з різноманітних предметів, які допомагають учням краще засвоїти пройдений матеріал, потренуватися на конкретних завданнях з різноманітних тем.

Наочності 2 класу зазвичай застосовуються у якості додаткового матеріалу, який робить процес навчання більш зручним та ефективним. Наприклад, для англійської мови пропонуються яскраві плакати з назвами різноманітних шкільних речей, тварин, предметів домашнього інтер’єру, кольорів, одягу, їжі, транспорту. Діти можуть легко користуватися при відповіді на уроці наочностями з підказками для опису сім’ї, друзів, класної кімнати, почуттів та емоцій, пори року, погоди та інших явищ.

Яскравими плакатами можна прикрасити будь-який куточок класу, оформити відкрите заняття, а також використовувати вдома як допоміжний матеріал при вивченні уроків. Батькам легше привернути увагу дитини до вивчення певного предмета, якщо на стіні буде прикріплений цікавий плакат з малюнками, який чудово доповнить інтер’єр дитячої кімнати. Купити наочність для 2 класу з англійської мови, математики та інших предметів можна в knigovo.org.ua по доступній ціні.

Наочні посібники для 2 класу мають великий попит, оскільки містять корисні матеріали з певного предмета в одній папці, яка зазвичай схожа на теку з картками. Цікаві фотоілюстрації зі словами, цифрами допоможуть педагогу перетворити урок на цікаве обговорення, інтелектуальну гру, щоб розвивати у дитини логічне мислення та здатність обґрунтовувати свою позицію.

На сайті також можна замовити яскраві підручники 2 клас НУШ з різноманітних предметів для цікавого навчання.

0
Ціна, грн
Рік видання