Позакласне читання 2 клас НУШ

38 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Позакласне читання у другому класі орієнтовано на розвиток уміння школярів працювати з художнім твором, можливість осмислити та проаналізувати прочитане. У поєднанні з навчальними відео- та аудіо матеріалами додаткова література допомагає проводити цікаві заняття, опрацьовувати тексти самостійно як домашнє завдання.Твори для читання 2 класу підібрані відповідно до типової програми освіти, всі збірки, викладені на сайті knigovo.org.ua, відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України.

В нашому інтернет-магазині також можна замовити зошит з математики 2 клас НУШ, який допоможе учню початкової школи закріпити знання та детально опрацювати вивчений матеріал.

Позакласне читання 2 класу - книга містить різноманітні за жанром твори, які допомагають сформувати у дитини літературний смак, опанувати читання та зацікавитися літературою.

Школяр вчиться аналізувати текст, описувати поведінку героїв, переказувати прочитане, тобто розвиває риторику, вчиться виступати перед аудиторією, відкрито висловлюючи свої думки. На думку психологів, такі методи для розвитку маленьких школярів якнайкраще впливають на їх здатність запам’ятовувати прочитане та засвоювати інформацію.

Відповідно до шкільної програми, тексти для читання 2 клас НУШ підібрані зі збірок класиків, а також сучасних та зарубіжних авторів. Діти знайомляться з народною творчістю, в тому числі з піснями, легендами, колядками, загадками, прислів’ями, казками, скоромовками, приказками. Тематика посібників охоплює широке різноманіття творів для морально-естетичного виховання дитини.

Книги для додаткового читання 2 класу НУШ підходять не тільки для вчителів та школярів, але й для студентів педагогічних ВУЗів, батьків та всіх, хто цікавиться рідною мовою. Викладена у посібниках добірка творів допомагає розвивати рідну мову, відкривати творчі здібності, розвивати уяву та розширювати кругозір. Людина обмірковує різні життєві ситуації, які стаються з головними героями, розмірковує над поезією, аналізуючи ідею, яку хотів передати автор твору.

Окрім художньої літератури для позакласного читання 2 класу, у добірках зазвичай містяться практичні матеріали, які допомагають вчителю проводити цікаві уроки.

В інтернет-магазині knigovo.org.ua можна замовити багато іншої літератури та зошитів, в тому числі посібник «Русский язык 2 класс НУШ» для цікавого проведення уроків з російської мови.

0
Ціна, грн
Рік видання