Зошити Англійська мова 2 клас НУШ

64 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

В інтернет-магазині knigovo.org.ua ви знайдете добірку зошитів з англійської мови 2 класу для Нової української школи (НУШ). Посібник є справжнім помічником для вчителів у проведенні цікавих занять та перевірці знань школярів. Учням початкової школи легше розпочинати вивчення мови та поглиблювати знання з особистим помічником. Робочі зошити 2 клас НУШ з англійської мови допомагають закріпити отримані на уроці та з підручника знання за допомогою виконання вправ у класі або в якості домашнього завдання.

Knigovo.org.ua пропонує зошит з розвитку мовлення, посібники з інших предметів, щоб дитина навчалася з інтересом та швидко засвоювала пройдений матеріал.

Міністерство освіти та науки України намагається втілити кращі традиції викладання мов інших держав у Новій українській школі. Англійська мова 2 класу, викладена у спеціальних зошитах, дозволяє учню працювати у своєму власному темпі, щоб вчитель міг перевірити здатність дитини до самостійної роботи над матеріалом. Цікаві зошити та новітні методики навчання значно підвищують результативність вивчення іноземної мови.

Викладена англійська мова 2 класу у зошиті допомагає розвиватися лексичним та граматичним навичкам. Дитина поступово звикає до складних завдань, розбираючи тексти, діалоги, в яких описуються реальні життєві ситуації та надається інформація про сучасний світ. Різноманіття завдань, малюнки, розміщені у посібнику, сприяють збільшенню словникового запасу, систематизації знань, розвитку уявлення, уважності та мислення.

Для розвитку слухових навичок до друкованого зошиту з англійської мови 2 класу може додаватися CD-диск із записом завдань. Аудіювання допомагає дитині самостійно вивчати, розпізнавати, читати слова та речення англійською мовою, сприймати неважкі тексти на слух, повторювати слова та записувати їх. Запис виступає як своєрідний тренажер для кращого засвоєння граматичних конструкцій та сприйняття іноземної мови. У зошит зазвичай міститься допоміжний словничок та розшифровка текстів аудіозаписів, що дуже зручно для перевірки знань.

Англійська 2 класу у зошитах НУШ стануть у пригоді батькам, які також з легкістю допоможуть дитині розібратися з домашнім завданням, пояснити матеріал.

Крім зошитів, в інтернет-магазині knigovo.org.ua можна замовити тематичне оцінювання НУШ у зошиті 2 клас для учнів та вчителів. Ми доставляємо товар в усі регіони України протягом декількох днів!

0
Ціна, грн
Рік видання