Зошити Варіативна складова 2 клас НУШ

6 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки
 • Фінансова абетка. 2 клас. Робочий зошит
  84556
  79,00 грн 63,20 грн
 • НУШ Фінансова грамотність Робочий зошит 2 клас Гусельнікова І. Ранок
  63727
  50,00 грн 40,00 грн
 • Мотиваційні картки для супер учнів 1-2 клас НУШ 90 карток Літера
  52400
  80,00 грн 64,00 грн
 • НУШ Ми українці Зошит з патріотичного виховання 2 клас Гусельникова І. Ранок
  17459
  50,00 грн 40,00 грн
 • Зошит Логіка 2 клас Митник О. Мандрівець
  13386
  47,00 грн 37,60 грн
 • Посібник Риторика 2 клас Науменко В. Захарійчук М. Літера
  14922
  40,00 грн 32,00 грн

Інтернет-магазин knigovo.org.ua пропонує посібники, підручники та зошити, які містять навчальні матеріали для варіативної складової 2 класу, схвалені Міністерством освіти і науки України для Нової української школи. Кожним навчальним закладом окремо визначається коло додаткових уроків, які відповідають учнівським потребам, інтелектуальному розвитку дитини, яка навчається у другому класі. Різноманітні зошити 2 класу з варіативних дисциплін сприяють поглибленому та підсиленому вивченню предмета.

Посібники для варіативної складової, робочий зошит 2 класу можуть використовуватися вчителями, школярами та їх батьками. На сайті запропоновані матеріали з логіки, фінансової грамотності, а також зошити з трудового навчання 2 клас, які використовуються для розвитку творчих здібностей та сенсорних навичок учня.

Зошити варіативної складової для 2 класу НУШ використовується для перевірки знань школяра, розвитку логічного мислення, навичок обговорювати та аналізувати різноманітні ситуації. Посібники є допоміжними матеріалами вчителя при складанні плану навчання, розподілу кількості годин для вивчення додаткової дисципліни.

На сайті knigovo.org.ua можна придбати зошити з фінансової грамотності 2 класу, які допоможуть дитині зробити перші кроки у раціональному розподілі своїх коштів. У дитини формується поняття бюджету, правильного розподілу коштів, навички розпізнавання найнеобхідніших речей, які слід придбати першочергово. У зошиті пропонуються завдання в цікавій, ігровій формі, щоб дитині було легше засвоювати нові поняття та розуміти їх правильне значення.

Дуже важливими у школі є уроки з патріотичного виховання 2 класу, які вже з молодших класів прищеплюють дитині любов до рідного краю, допомагають розвивати духовний світ, добрі естетичні, етичні якості, формувати світогляд на події сучасності. Виконуючи вправи у зошиті, дитина навчається виражати свої думки, емоції, ставлення до певної ситуації.

У зошиті з логіки учні виконують різноманітні завдання, які сприяють розвитку логічних навичок, здатності висловлювати думки, відстоювати свою точку зору. В процесі вирішення нескладних задач дитина вивчає оточуючі предмети, поняття множини, об’єму, цифрові, числові значення, міри часу, довжини та інші.

На сайті knigovo.org.ua можна придбати посібники для вивчення базових дисциплін, зокрема, робочий зошит з української мови 2 клас. Оформляйте замовлення та отримуйте його протягом двох днів по Україні.