Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


Підготовка до школи

Робочі зошити, прописи, букварі, посібники для підготовки
1097 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Посібники для підготовки дитини до школи грають важливу роль у подальшому навчанні. Від того, як малюк підготується до шкільного життєвого етапу, залежить успіх у навчанні, легкість первинної адаптації.

Всі знання повинні закладатися поступово та своєчасно. А для першого пізнання науки, треба підбирати якісні книги та зошити.

Підготовка до школи — це завжди підбір книг, прописів. Серед великого асортименту навчальних зошитів важливо вибрати зручні і цікаві матеріали, які будуть заохочувати малюка не тільки до спільної праці з батьками, але й самостійного виконання підготовчих вправ.

На нашому сайті можна придбати зошити для підготовки дитини до школи.

Важливо тренувати руку малюка до оволодіння письмом. Для того, щоб підготувати пальчики до майбутнього навчання, в посібниках пропонують різноманітні вправи на обведення, побудову фігур, штрихування, розфарбовування. Застосовуються вправи з наведеними фрагментами друкованих та каліграфічних букв.

Підготовка до школи НУШ

Процес навчання — це, насамперед, діяльність, якою цікаво займатися, тому при підготовці дитини до школи треба обирати вправи, які сприятимуть цікавому сприйняттю нової інформації. А тренування писати, читати, лічити відбуватиметься на підготовчому етапі у ігровій формі.

У нашому інтернет-магазині запропоновано великий вибір прописів з підготовки для школи з різними цікавинками, які сприятимуть веселому навчанню. Наші посібники для підготовки дитини до школи повністю відповідають сучасним методичним вимогам міністерства освіти та науки.

Навчальний матеріал охоплює обсяг знань, який буде необхідний у першому класі. Підготовка за прописами гарантує, що дитина буде почувати себе впевнено серед одноліток, а також продемонструє вчителю високий рівень умінь для початкової школи.

Де придбати прописи підготовка до школи

В интернет магазині Knigovo представлений розширений вибір посібників для підготовки дошкільнят.

Які зошити для підготовки до школи варто придбати:

  • малюємо зигзаги;
  • лічимо разом;
  • додаємо і віднімаємо;
  • логіка;
  • майбутній школяр;
  • читання, та багато іншого.

Також на нашому сайті можна заказати літературу для вихователя, довідники для початкової школи.

Зошити для підготовки до школи однаково ефективні як для колективного навчання, так і індивідуальних занять.

0
Ціна, грн
Серія
Підбірка