Підготовка до школи

Робочі зошити, прописи, букварі, посібники для підготовки
890 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Посібники для підготовки дитини до школи грають важливу роль у подальшому навчанні. Від того, як малюк підготується до шкільного життєвого етапу, залежить успіх у навчанні, легкість первинної адаптації.

Всі знання повинні закладатися поступово та своєчасно. А для першого пізнання науки, треба підбирати якісні книги та зошити.

Підготовка до школи — це завжди підбір книг, прописів. Серед великого асортименту навчальних зошитів важливо вибрати зручні і цікаві матеріали, які будуть заохочувати малюка не тільки до спільної праці з батьками, але й самостійного виконання підготовчих вправ.

На нашому сайті можна придбати зошити для підготовки дитини до школи.

Важливо тренувати руку малюка до оволодіння письмом. Для того, щоб підготувати пальчики до майбутнього навчання, в посібниках пропонують різноманітні вправи на обведення, побудову фігур, штрихування, розфарбовування. Застосовуються вправи з наведеними фрагментами друкованих та каліграфічних букв.

Підготовка до школи НУШ

Процес навчання — це, насамперед, діяльність, якою цікаво займатися, тому при підготовці дитини до школи треба обирати вправи, які сприятимуть цікавому сприйняттю нової інформації. А тренування писати, читати, лічити відбуватиметься на підготовчому етапі у ігровій формі.

У нашому інтернет-магазині запропоновано великий вибір прописів з підготовки для школи з різними цікавинками, які сприятимуть веселому навчанню. Наші посібники для підготовки дитини до школи повністю відповідають сучасним методичним вимогам міністерства освіти та науки.

Навчальний матеріал охоплює обсяг знань, який буде необхідний у першому класі. Підготовка за прописами гарантує, що дитина буде почувати себе впевнено серед одноліток, а також продемонструє вчителю високий рівень умінь для початкової школи.

Де придбати прописи підготовка до школи

В интернет магазині Knigovo представлений розширений вибір посібників для підготовки дошкільнят.

Які зошити для підготовки до школи варто придбати:

  • малюємо зигзаги;
  • лічимо разом;
  • додаємо і віднімаємо;
  • логіка;
  • майбутній школяр;
  • читання, та багато іншого.

Також на нашому сайті можна заказати літературу для вихователя, довідники для початкової школи.

Зошити для підготовки до школи однаково ефективні як для колективного навчання, так і індивідуальних занять.

0
Ціна, грн
Вік
Серія