Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


Тематичне оцінювання 2 клас НУШ

12 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

У knigovo.org.ua можна придбати спеціальні зошити для оцінювання навчальних досягнень учнів, складені для перевірки знань, навичок, здобутих за період навчання у 1-2 класах. Всі матеріали, викладені у зошитах, систематизовані та згруповані по темам, відповідають стандартам Нової української школи та затверджені спеціальною комісією Міністерства освіти і науки України.

Тематичне оцінювання 2 класу акцентує увагу на досягненнях учнів протягом року навчання, допомагає виявити позитивну динаміку у засвоєнні курсу шкільної програми, а також допомагає вчителю об’єктивно оцінити роботу школяра. Основними функціями перевірки знань є коригувальна, виховна, мотиваційна, діагностична та навчальна.

Інтернет-магазин knigovo.org.ua – це сайт, який постійно поповнюється новою літературою для використання педагогами, учнями, абітурієнтами, студентами педагогічних ВУЗів, а також батьками школярів. Ми пропонуємо зошити для тематичного оцінювання з української мови 2 клас, а також різноманітні посібники, підручники для НУШ 2 класу: інформатика, математика, українська мова та інша література.

На сайті запропоновані різноманітні посібники для самостійної перевірки знань та роботи на заняттях, які містять діагностичні роботи 2 клас. Викладені матеріали допомагають спостереженню за процесом пізнання, вивчення та розуміння школярами різних тем з предметів «Я досліджую світ», «Українська мова та читання» та інших. Для зручності перевірки знань учнів посібники містять завдання для контрольної перевірки наприкінці навчального року.

За допомогою тематичних робот 2 клас вчитель може оцінити усвідомлення школярем цілей у навчанні та отриманих ним результатів, здатність до самостійного засвоєння матеріалу, а також провести корегування способів досягнення учнем успіху у засвоєнні матеріалу.

Тематичні завдання 2 клас допомагають не тільки визначити якість засвоєння учнем пройденого у школі матеріалу, але й допоможуть йому зробити акцент на вивчені певних тем, заповнити прогалини у знаннях.

Інтернет-магазин knigovo.org.ua пропонує різноманітну літературу для підготовки до тематичного оцінювання дітей 1-2 класів, а також закріплення вивченого ними матеріалу. На нашому сайті можете придбати зошит я досліджую світ 2 клас, книги з української літератури, мови, математики та інших предметів. Доставка будь-якої літератури здійснюється протягом кількох днів по Україні!