Тематичне оцінювання 2 клас НУШ

12 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

У knigovo.org.ua можна придбати спеціальні зошити для оцінювання навчальних досягнень учнів, складені для перевірки знань, навичок, здобутих за період навчання у 1-2 класах. Всі матеріали, викладені у зошитах, систематизовані та згруповані по темам, відповідають стандартам Нової української школи та затверджені спеціальною комісією Міністерства освіти і науки України.

Тематичне оцінювання 2 класу акцентує увагу на досягненнях учнів протягом року навчання, допомагає виявити позитивну динаміку у засвоєнні курсу шкільної програми, а також допомагає вчителю об’єктивно оцінити роботу школяра. Основними функціями перевірки знань є коригувальна, виховна, мотиваційна, діагностична та навчальна.

Інтернет-магазин knigovo.org.ua – це сайт, який постійно поповнюється новою літературою для використання педагогами, учнями, абітурієнтами, студентами педагогічних ВУЗів, а також батьками школярів. Ми пропонуємо зошити для тематичного оцінювання з української мови 2 клас, а також різноманітні посібники, підручники для НУШ 2 класу: інформатика, математика, українська мова та інша література.

На сайті запропоновані різноманітні посібники для самостійної перевірки знань та роботи на заняттях, які містять діагностичні роботи 2 клас. Викладені матеріали допомагають спостереженню за процесом пізнання, вивчення та розуміння школярами різних тем з предметів «Я досліджую світ», «Українська мова та читання» та інших. Для зручності перевірки знань учнів посібники містять завдання для контрольної перевірки наприкінці навчального року.

За допомогою тематичних робот 2 клас вчитель може оцінити усвідомлення школярем цілей у навчанні та отриманих ним результатів, здатність до самостійного засвоєння матеріалу, а також провести корегування способів досягнення учнем успіху у засвоєнні матеріалу.

Тематичні завдання 2 клас допомагають не тільки визначити якість засвоєння учнем пройденого у школі матеріалу, але й допоможуть йому зробити акцент на вивчені певних тем, заповнити прогалини у знаннях.

Інтернет-магазин knigovo.org.ua пропонує різноманітну літературу для підготовки до тематичного оцінювання дітей 1-2 класів, а також закріплення вивченого ними матеріалу. На нашому сайті можете придбати зошит я досліджую світ 2 клас, книги з української літератури, мови, математики та інших предметів. Доставка будь-якої літератури здійснюється протягом кількох днів по Україні!