Зошити з мистецтва 1 клас НУШ

11 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Завдяки проведеній освітній реформі у 2016 році, відбулися позитивні зміни в методах навчання. Видавництва випустили цікаві підручники та зошити з друкованою основою з мистецтва для нового покоління школярів. Мистецтво 1 клас нуш включає уроки малювання та співів під однією обкладинкою. Посібник відповідає Типовим освітнім програмам НУШ. Уроки мистецтва 1 клас нуш зошит та інші посібники друкуються під грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки».

На нашому сайті можна купити мистецтво 1 клас робочий зошит. Альбом є частиною навчально-методичного комплекту, кожен урок відповідає темі з підручника. Посібник має практичний матеріал з музичного мистецтва. Зошит призначений для учнів 1 першого класу та вчителів початкової школи.

Образотворче мистецтво 1 клас посібник для творчого розвитку

В нашому інтернет магазині можна придбати альбом посібник образотворче мистецтво 1 клас. Робочий зошит включає цікаві практичні завдання з прикладами на зворотній стороні кожної сторінки. Гарно підібраний матеріал, зручний шрифт та яскраві кольори, здатні заохотити дитину до виконання навчальних задач.

Запропонований матеріал НУШ сприяє розвитку:

  • художніх здібностей;
  • фантазії;
  • творчої уяви;
  • логічного мислення.

Є можливість завантажити мобільний додаток, завдяки якому можна виконувати завдання у своєму гаджеті.

Посібник подобається не тільки першокласникам, але й їх дбайливим батькам та вчителям.

Запропонований на нашому сайті альбом мистецтво 1 клас нуш, містить необхідний матеріал, якій відповідає освітній програмі. Цікаві завдання, яскраві малюнки, обовязково зацікавлять малюка для самостійного користування. Уроки зрозуміло подані та не потребують додаткових пояснень з боку батьків чи вчителів.

Де краще придбати альбом мистецтво 1 клас нуш

Інтернет магазин Knigovo пропонує необхідні посібники, робочі зошити для уроків мистецтва. Якщо ви робите заказ на покупку більше, ніж 10 одиниць — отримаєте приємну знижку на вартість.

На нашому сайті можна придбати хрестоматію для позакласного читання 1 клас, музичне мистецтво робочий зошит 1 клас нуш.

Мистецтво 1 клас робочий зошит забезпечує розвиток творчих здібностей дитини, естетичного смаку, і насамперед, сприяє цікавому навчанню.