Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


Зошити з мистецтва 1 клас НУШ

12 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Завдяки проведеній освітній реформі у 2016 році, відбулися позитивні зміни в методах навчання. Видавництва випустили цікаві підручники та зошити з друкованою основою з мистецтва для нового покоління школярів. Мистецтво 1 клас нуш включає уроки малювання та співів під однією обкладинкою. Посібник відповідає Типовим освітнім програмам НУШ. Уроки мистецтва 1 клас нуш зошит та інші посібники друкуються під грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки».

На нашому сайті можна купити мистецтво 1 клас робочий зошит. Альбом є частиною навчально-методичного комплекту, кожен урок відповідає темі з підручника. Посібник має практичний матеріал з музичного мистецтва. Зошит призначений для учнів 1 першого класу та вчителів початкової школи.

Образотворче мистецтво 1 клас посібник для творчого розвитку

В нашому інтернет магазині можна придбати альбом посібник образотворче мистецтво 1 клас. Робочий зошит включає цікаві практичні завдання з прикладами на зворотній стороні кожної сторінки. Гарно підібраний матеріал, зручний шрифт та яскраві кольори, здатні заохотити дитину до виконання навчальних задач.

Запропонований матеріал НУШ сприяє розвитку:

  • художніх здібностей;
  • фантазії;
  • творчої уяви;
  • логічного мислення.

Є можливість завантажити мобільний додаток, завдяки якому можна виконувати завдання у своєму гаджеті.

Посібник подобається не тільки першокласникам, але й їх дбайливим батькам та вчителям.

Запропонований на нашому сайті альбом мистецтво 1 клас нуш, містить необхідний матеріал, якій відповідає освітній програмі. Цікаві завдання, яскраві малюнки, обовязково зацікавлять малюка для самостійного користування. Уроки зрозуміло подані та не потребують додаткових пояснень з боку батьків чи вчителів.

Де краще придбати альбом мистецтво 1 клас нуш

Інтернет магазин Knigovo пропонує необхідні посібники, робочі зошити для уроків мистецтва. Якщо ви робите заказ на покупку більше, ніж 10 одиниць — отримаєте приємну знижку на вартість.

На нашому сайті можна придбати хрестоматію для позакласного читання 1 клас, музичне мистецтво робочий зошит 1 клас нуш.

Мистецтво 1 клас робочий зошит забезпечує розвиток творчих здібностей дитини, естетичного смаку, і насамперед, сприяє цікавому навчанню.