Зошити з Української мови 1 клас НУШ

63 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

У 2016 році Міністерством освіти та науки України було реформовано систему початкової освіти. Метою таких дій стало спрощення програми навчання та вимог до освітніх досягнень учнів. Відповідно до цих змін, відбулося оновлення і в навчальних посібниках, зошитах з друкованою основою.

На нашому сайті ви можете купити зошит українська мова 1 клас, які відповідають вимогам Державного стандарту початкової освіти.

Як використовувати зошит українська мова 1 клас

Зошити з друкованою основою містять матеріали, які сприяють закріпленню навчальних навичок. Це практичні завдання, теоретичний матеріал у спрощеній формі, ілюстрації, таблиці, мовні вправи за 1 клас.

Перевагою таких посібників є доступність викладу матеріалу, відповідність навчальним потребам учнів, спрощена форма виконання завдань.

На нашому сайті можна замовити робочий зошит українська мова 1 клас наступних видів:

  • навчальні зошити;
  • тренажери-розмальовки;
  • швидкі тести для перевірки засвоєного матеріалу;
  • зошити для письма та розвитку мовлення;
  • домашні розминки.

Навчальні зошити містять завдання з розвитку мовлення, мислення, уваги, а також граматичний матеріал.

Тренажери-розмальовки наповнені цікавими вправами, результатом виконання яких стане яскравий малюнок. У невимушеній формі дитина підсвідомо починає запам’ятовувати правила та закономірності. Такий творчий елемент слугує додатковим стимулом для навчальної діяльності. Адже в першому класі у дітей відбувається перехід від ігрової провідної діяльності до навчальної.

Швидкі тести для перевірки засвоєного матеріалу доцільно використовувати наприкінці уроку, щоб перевірити якість та глибину знань, отриманих на занятті, а також вчасно реагувати на прогалини у засвоєнні матеріалу.

Зошити для письма і розвитку мовлення містять навчальні матеріали поділені за темами, завдання для письма та вироблення каліграфічних навичок. Домашні розминки допоможуть батькам контролювати навчальні успіхи першокласників, позитивно вплинуть на співпрацю сім’ї та школи.

Де можна придбати зошит з письма 1 клас нуш

Knigovo містить асортимент усіх необхідних зошитів з української мови у 1 класі. Вони стануть в нагоді, як у школі на уроках, так і вдома, для глибшого засвоєння навчального матеріалу. Лояльна цінова політика інтернет-магазину Knigovo передбачає знижки при замовленні від 10 одиниць. Також в нас можна переглянути та придбати робочий зошит 1 клас , зошити з англійської мови 1 клас нуш.

Зошит з навчання грамоті 1 клас зробить навчання першокласника ефективним та легким.

0
Ціна, грн