Зошити музичне мистецтво 1 клас НУШ

7 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

В інтернет-магазині knigovo.org.ua ви знайдете альбом музичне мистецтво 1 класу НУШ, зошит, які використовуються вчителями та учнями для проведення практичних занять з вивчення музикальних творів та розвинення співочих здібностей. Всі примірники відповідають вимогам методичної ради Міністерства освіти і науки України, розроблені із дотриманням освітнього держстандарту і типових шкільних програм.

Крім зошитів з різних предметів, на сайті представлена післябукварна читанка, яка допомагає першокласнику розвивати навички швидкісного читання та дізнатися більше інформації про навколишній світ.

Робочий зошит з музичного мистецтва 1 класу допомагає школяру краще засвоїти матеріал, в ньому наведені методичні рекомендації для створення творчої атмосфери у класі. На заняттях з музики учень відкриває для себе все різноманіття музичної культури, поринає у світ звуків та ритму. Знайомство з композиторами, виконавцями, вивчення музичних інструментів допомагає розвивати творчу особистість, здатну захоплюватися красотою мелодій та більше дізнаватися про настрій автора твору.

У 1 класі музичне мистецтво НУШ складається з різноманітних завдань, які сприяють засвоєнню вивченого матеріалу з музичного мистецтва, включаючи поняття ритму, нот, звуків, темпу, диригента та інших термінів. Всі матеріали структуровані, поділяються на теми, які вивчаються на кожному занятті. Зошит з музики для 1 класу допоможе перевірити знання учня в класі та для самостійної роботи вдома.

Посібник сприяє налаштуванню на певну тематику уроку, урізноманітненню занять, доповненню їх пізнавальними іграми тощо. Зошит Музичне мистецтво для 1 класу зазвичай містить невеликі музичні твори, поспівки, грайливі пісні, цікаві завдання, словник найбільш вживаних термінів.

На заняттях учень вивчає біографії великих музикантів, композиторів, співаків, які зробили великий вклад у розвиток музики. Зошит для НУШ 1 класу допомагає дитині викласти свої думки про прослуханий твір на папері, розвивати уяву та творче мислення.

Замовляйте в інтернет-магазині knigovo.org.ua зошити для музикальних занять, щоб дитина легше засвоювала матеріал, поповнювала знання про музичні твори та авторів всесвітньо відомих пісень та мелодій. Крім того, широкою популярністю користуються варіативні підручники для початкової школи, які допомагають розвиватися дитині у різних галузях знань. Ми оформляємо доставку замовлення по всій Україні.