Зошити Англійська мова 1 клас НУШ

90 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

НУШ є вдосконаленою програмою, яка приємно дивує своїми змінами та інноваціями. Сьогодні іноземні мови викладаються не тільки в старших класах, як було раніше, а й у перший рік навчання. Сучасні автори створили робочий зошит з англійської мови 1 клас максимально адаптований під маленьких учнів.

Весь навчальний матеріал надано в легкій і яскравій формі, що дозволить вашим малюкам швидко освоїти програму. Дитина із задоволенням буде займатися вдома і в школі, виконуючи пізнавальні завдання. Купити зошити з англійської мови 1 клас НУШ можна за вигідною ціною в інтернет-магазині «Knigovo».

Які зошити з англійської мови 1 клас ми пропонуємо?

Друковані зошити для 1 класу НУШ з англійської мови практично ідентичні стандартним підручниками, але відрізняються наявністю яскравих малюнків, цікавих завдань та вправ. У цих посібниках надана необхідна теоретична програма, але в ігровій формі. Вона повністю відповідає віку дітей, тому легко вивчається.

На сайті «Knigovo» можна купити зошит з англійської мови 1 клас в такому асортименті:

  • «Вчимо англійську LISTEN SPEAK AND WRITE»
  • «Робочий зошит SMART JUNIOR 1 WORKBOOK WITH CD»
  • «Робочий зошит QUICK MINDS ACTIVITY BOOK»
  • «Прописи з калькою»
  • «Прописи МУ FIRST COPY-BOOK АВТ»
  • «Робочий зошит GET READY! 1 HANDWRITING BOOK АВТ »

Ми пропонуємо якісний товар за конкурентною ціною. Ознайомтесь більш детально з продукцією в каталозі.

Як вибрати друкований зошит з англійської мови 1 клас?

Якщо ваша дитина почала вивчати англійську мову в 1 класі, робочий зошит стане для неї надійним і вірним помічником. Купуючи розвиваючий навчальний посібник важливо враховувати:

  • індивідуальні особливості дитини;
  • рекомендації вчителя, його манеру і стиль викладання нового матеріалу;
  • вимоги школи.

Також до робочого зошиту з англійської мови 1 клас батьки часто підбирають додаткову навчальну літературу. Безсумнівно, кожна дитина індивідуальна і підхід до неї повинен бути особливим, тим більше, коли йдеться про вивчення іноземної мови.

Крім цього, у нас можна знайти багато іншої літератури. Наприклад, якщо вам потрібен робочий зошит з математики 1 клас, тоді прямо зараз переходите в наш каталог та обирайте потрібний товар.
Ми гарантуємо, що першокласник буде в захваті від нового предмету!

0
Ціна, грн
Автор