Зошити з логіки 1 клас НУШ

3 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

В інтернет-магазині knigovo.org.ua представлені зошити з логіки для дітей першого класу, а також методично-дидактичні матеріали, у яких викладені рекомендації щодо вивчення курсу, календарні та тематичні плани для вчителів.

На сайті зібрана нова література, затверджена Міністерством освіти і науки України, відповідає програмі курсу «Логіка для 1 класу» Нової української школи. Ми також пропонуємо матеріали для вивчення предмету «Я досліджую світ» 1 клас, які знайомлять дитину з різноманітними явищами навколишнього середовища, допомагають застосовувати знання у повсякденному житті.

Спеціальний зошит допомагає закріпити вивчені теми, перевірити знання, тому однаково корисний для вчителів, учнів та батьків, які можуть допомагати дитині розв’язувати задачі на логіку 1 класу. Всі матеріали у зошиті співпадають зі структурою навчального посібника, включають теми на вивчення навколишніх предметів, основ геометрії, поняття множини, міри довжини, часу, об’єму, площі або судження. Для перевірки знань та закріплення вивченого матеріалу пропонується вирішити логічні завдання для учнів 1 класу, зокрема, в зошиті викладені задачі підвищеної складності.

Зошит «Логіка 1 клас» за новою програмою містить матеріали, які будуть сприяти зацікавленому навчанню дитини. Різноманітні завдання направлені на опанування учнями уміння планувати роботу, обирати головне у логічних завданнях, проводити аналіз та порівняння. Всі матеріали підібрані спеціально для дітей певного віку, з врахуванням їх інтелектуального розвитку та навичок. Завдання сприяють розвитку кмітливості, здатності зв’язано висловлювати свої думки, а також стимулюють у дитині винахідливість, бажання до пізнання, вміння обговорювати різні теми з однокласниками та дискутувати.

Матеріали логіки 1 класу у зошиті містять проблемні ситуації, які спонукають дитину до активної розумової діяльності, розвитку логічного мислення. Швидкому засвоєнню тем допомагає ігрова форма завдань, методичні поради, зразки виконання задач, рекомендації та підказки. Для перевірки правильності виконання завдань, зошити зазвичай містять відповіді наприкінці.

На сайті knigovo.org.ua знайдете посібники, підручники, зошити з різноманітних предметів, у тому числі з музичного мистецтва 1 клас для допомоги вчителям та учням якісно підготуватися до уроку.