Прописи для 1-го класу НУШ

46 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Літо – це пора року, коли батьки замислюються над тим, що прийшов час готувати дітей до школи, особливо, коли дитина йде туди вперше. Щоб не залишати вирішення цих питань наостанок, та не витрачати при цьому багато часу, запрошуємо відвідати інтернет-магазин «KNIGOVO», де можна придбати все необхідне для майбутнього першокласника

У нас представлені зошит-прописи для 1 класу за новою освітньою програмою НУШ – нова українська школа, яка є ключовою реформою Міністерства освіти і науки.

Відоме національне видавництво «РАНОК» прописи для 1 класу НУШ зробило яскравими та привабливими, у повній відповідності до сучасної концепції освіти.

Завітавши на сайт нашого магазину, у вас з'явиться чудова можливість замовити різноманітні зошити та прописи НУШ для 1 класу, у тому числі, робочий зошит з англійської мови 1 клас НУШ. Нові програми передбачають вивчення іноземних мов з першого класу, тому друковані зошити стануть у нагоді маленькому учневі, а яскраві та цікаві малюнки, разом з доступною формою викладання, дозволять малюкам з легкістю опанувати додаткову мову. Та не тільки про тих, хто вивчає англійську мову, подбали ми. На віртуальних полицях нашого магазину ви знайдете, зокрема, зошити НУШ французька мова 1 клас.

Малятам у перший рік школи багато чому треба буде навчитися. Вміння красиво і чітко прописувати кожен елемент літери – мабуть, одне з головних завдань для першачків. А в цьому їм допоможуть каліграфічні прописи 1 клас, які також можна знайти у нашому каталозі. Цей посібник сприяє формуванню гарного почерку і скорішому запам'ятовуванню літер та слів. Навчить дітей писати правильно та красиво разом з прописами НУШ 1 клас.

Для занять з математики ми пропонуємо придбати математичні прописи, які містять безліч завдань, логічних вправ та прикладів.

Купити прописи 1 клас НУШ дуже просто. Вони мають відповідну позначку і їх легко можна ідентифікувати в каталозі. Сучасні поліграфічні матеріали та барвиста обкладинка – ще один показник якості, притаманний виданням реформованої системи освіти, яка має за мету допомогти швидше і глибше засвоїти нову інформацію учням початкових класів у формі гри, та, в цілому, зробити процес навчання легким та ненапруженим.

Безумовно, придбанні у нашому інтернет-магазині навчальні матеріали (зошити та прописи для письма, математики, розвитку мовлення та інші), будуть сприяти ефективному навчанню і принесуть дітям максимальну користь.