Післябукварна частина 1 клас НУШ

16 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

В інтернет-магазині knigovo.org.ua можна придбати посібники для післябукварного періоду, які є логічним продовженням навчальних матеріалів букваря. В них викладені різноманітні тексти для покращення читання та письма учнями перших класів. Всі подані у посібниках матеріали схвалені спеціальною комісією при Міністерстві освіти і науки України, використовуються у Новій українській школі для отримання дитиною грунтовних знань з української мови.

В нашому інтернет-магазині також можна придбати зошит з української мови 1 клас, який допоможе дитині ґрунтовно засвоїти матеріал всього навчального року.

Українська мова післябукварна частина НУШ складена для учнів, вчителів та батьків, щоб допомагати дітям успішно готуватися до уроків, розвивати мовлення, вчитися красиво та без помилок писати. Діти можуть самостійно опрацьовувати вправи посильного орфографічного навантаження, творчі завдання, грати у цікаві ігри на знання української мови. Посібники з післябукварного періоду розробки уроків містять планування, на яке можна орієнтуватися педагогам при підготовці занять з письма у першому класі.

Посібники містять тексти на післябукварний період, завдання, цікаві вправи, тому їх можна використовувати влітку для закріплення вивченого матеріалу. Ми підібрали літературу, яка допоможе формувати у дитини читацькі навички, а також тренувати вміння аналізувати літературні твори. Для післябукварного періоду письма передбачені завдання на засвоєння вивченого мовного матеріалу.

Посібники зазвичай складаються з різноманітних тем, текстів декількох жанрів, цікавих фактів, щоб дитині було цікаво навчатися та одночасно пізнавати світ. Крім занять зі зв’язного мовлення та опрацювання художнього літературного твору, матеріали доповнюються діалогами, вправами на аудіювання та переказ прочитаного тексту.

Українська мова 1 клас післябукварна частина складається спеціалістами, які враховують вікові особливості першачків. У зошитах та посібниках зазвичай багато малюнків, викладається аналіз складів та звуків для швидкого навчання читанню. Дитина, виконуючи завдання, поступово освоює риторику, вміння формулювати свої думки в усному мовленні.

В інтернет-магазині knigovo.org.ua є всі необхідні матеріали для успішного засвоєння програми першого класу, в тому числі зошит з математики 1 клас НУШ, який допоможе дитині краще опанувати знання та потренуватися на різноманітних тематичних вправах.