Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


Позакласне читання 1 клас НУШ

36 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Завдяки проведеній у 2016 році освітній реформі, процесс навчання в початковій школі отримав багато позитивних рис. Разом з оновленням навчальної концепції, змінився підхід до створення навчальних посібників, зошитів з друкованою основою. З'явилося багато літератури, яка сприяє цікавому навчанню, заохочує малюків до самостійного пізнання світу.

На нашому сайті ви можете купити Позакласне читання для 1 класу з української літератури.

Книги для позакласного читання 1 клас

Якісна література для позакласного читання повинна викликати інтерес до книги, та формувати вміння самостійного опрацювання матеріалу. Хрестоматія для позакласного читання 1 клас відповідає освітній програмі, містить необхідні твори для початкового навчання. Збірник є корисним для вчителів та учнів, при підготовці до уроків позакласного читання. Книги для позакласного читання 1 клас дуже корисні для дбайливих батьків — не треба шукати необхідні твори окремо, вся література зібрана в єдиному зошиті.

Книги для читання 1 клас містять:

  • щоденник читача
  • цікаві завдання для самостійного виконання;
  • твори відомих українських та зарубіжних письменників
  • пісні, казки, скоромовки, лічилки та багато іншого.

У збірник Читання на літо 1 клас додані практичні поради, завдання, які сприяють формуванню цікавості до читання. Яскраве оформлення, багато чудових ілюстрацій грають велику роль у зацікавленні малюка до початкового навчання. Книга з м'якою обкладинкою випускається у зручному форматі А5. Літературний матеріал згруповано за тематичними блоками, та повністю відповідає чинній навчальній програмі. Збірник Твори для позакласного читання 1 клас допоможуть без додаткових зусиль сформувати позитивне відношення до читання.

Де можна придбати книги для читання 1 клас

В Knigovo можна знайти будь-який навчальний матеріал, незалежно від вікової категорії учня. Така література необхідна вчителю, батькам та учням, для домашнього опрацювання, та на уроці. Постійний покупець може розраховувати на цінову знижку під час заказу. Також в нас можна підібрати навчальний матеріал з предметів німецька мова 1 клас, зошит з трудового навчання 1 клас.

Збірка Твори позакласного читання 1 клас перетворить звичайне читання в цікавий пізнавальний процес.

0
Ціна, грн
Мова Навчання