Зошити Німецька мова 1 клас НУШ

6 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

У knigovo.org.ua можна замовити робочий зошит з німецької мови для 1 класу, який допомагає школяру робити успішні кроки на шляху засвоєння іноземної мови. Посібник розроблений відповідно до освітньої програми Нової української школи. Всі викладені у зошитах матеріали, вправи відповідають вимогам, затвердженим Міністерством освіти та науки України.

У knigovo.org.ua зібрані каліграфічні прописи 1 класу для розвитку графічних навичок та зв’язного мовлення. Замовляйте посібники на нашому сайті та отримайте їх за декілька днів у будь-якому населеному пункті України.

Сьогодні вимоги до знання іноземної мови значно високі, оскільки люди активно використовують міжнародне спілкування. Німецька значно розширює лінгвістичний кругозір дитини, а також сприяє мовному розвитку, здобуттю соціокультурних знань, поглибленню у традиції Німеччини, Австрії та інших держав. Тому структурований та правильно скомпонований навчальний посібник покликаний допомогами учням засвоювати знання швидко.

Школяр поступово навчається писати літери, переходячи до нескладних слів та речень німецької мови. Робочий зошит 1 класу зазвичай містить опірний словничок, який допомагає дитині краще засвоювати нові знання. Він також допомагає батькам перевірити якість засвоєння дитиною матеріалу вдома, потренуватися у написанні різноманітних літер, буквосполучень та слів.

Посібники німецька мова 1 клас та робочий зошит-шаблон використовуються як для роботи на уроках, так і для самостійних занять. Зазвичай для зручності учня зразки для написання літер подано на різних сторінках: окремо для дітей, які пишуть лівою та правою рукою. Прописи з німецької мови для 1 класу сприяють розвитку дрібної моторики, запам’ятовуванню словосполучень, їх правильній вимові та написанню слів.

Зошити з німецької 1 класу містять різноманітні граматичні, творчі завдання для детального вивчення та закріплення школярами матеріалу. Програма направлена на розвиток комунікативних навичок, здатність висловлювати свою думку іноземною мовою, сприйняття німецької на слух, відтворювання усно та письмово окремих слів.

Щоб купити робочий зошит з німецької мови 1 класу залиште контактні дані на сайті knigovo.org.ua і ми відправимо вам замовлення. У нас також представлені різноманітні посібники з інших предметів, зокрема зошит з логіки за 1 клас, який є вірним помічником у розвитку логічного мислення школяра.