Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


Зошити Я досліджую світ 1 клас НУШ

126 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Предмет я досліджую світ — це обов’язкова навчальна дисципліна, яку проходять усі діти шкільного віку. Зошит я досліджую світ містить завдання, що повністю відповідають Державному стандарту української початкової освіти та можуть бути застосовані у проекті Нової Української школи.

Я досліджую світ 1 клас зошит допоможе:

  • долучити першокласників до проведення дослідів та спостережень;
  • легко засвоїти матеріал, завдяки його розміщенню у діалогічному стилі;
  • вивченню історичного аспекту через зв’язок із реальним життям;
  • сформувати емоційно-ціннісне ставлення до природи.

Школярі зможуть досліджувати і вивчати зовнішній світ через спостереження та експерименти.

Зошит я досліджую світ 1 клас нуш переваги

Завдання у зошиті доповнені унікальними схемами, малюнками, наліпками та кросвордами, це допомагає ефективному вивченню матеріалу. Навчальний матеріал, який міститься у зошиті позитивно сприяє розвитку творчих здібностей і пізнавальній активності учнів. Більша частина вправ має практичну спрямованість, їх виконання обов'язково має спиратися на життєвий досвід дітей. Зошит я досліджую світ видавництво ранок спонукає учнів досліджувати, дізнаватися нове про навколишній світ та потребують залучення особистого досвіду.

Зошит з друкованою основою для 1 класу за новою програмою представлений у форматі А5 у м’якій обкладинці. Посібник складається з 72 сторінок на кожній з яких є захоплюючі завдання та малюнки, що обов’язково привернуть увагу школярів.

Альбом з трудового навчання 1 клас стане відмінним помічником у перших кроках учнів.

Підручник допомагає у формуванні в першокласників ключових та предметних компетентностей. Вони розвиваються через уміння вчитися, критично оцінювати матеріал, розвиток здатності логічно думати, готовності вирішувати проблеми із застосуванням досвіду в навчальній діяльності, умінні працювати разом тощо.

Завдання в зошиті передбачають оволодіння прийомами пошукової діяльності та розвиток дослідницьких умінь дітей.

Посібник дає можливість вчителям використовувати такі форми і методи навчання, як: дослідницькі, інформаційні, моделювання та ситуативні вправи.

Купити зошит я досліджую світ 1 клас від відомих авторів можна у нашому інтернет-магазин з замовленням доставки до усіх регіонів України будь-якими транспортними компаніями-перевізниками. Також ми пропонуємо нашим клієнтам купити зошити я досліджую світ 1 клас оптом.

0
Ціна, грн
Автор
Мова Навчання