Зошити Я досліджую світ 1 клас НУШ

142 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Предмет я досліджую світ — це обов’язкова навчальна дисципліна, яку проходять усі діти шкільного віку. Зошит я досліджую світ містить завдання, що повністю відповідають Державному стандарту української початкової освіти та можуть бути застосовані у проекті Нової Української школи.

Я досліджую світ 1 клас зошит допоможе:

  • долучити першокласників до проведення дослідів та спостережень;
  • легко засвоїти матеріал, завдяки його розміщенню у діалогічному стилі;
  • вивченню історичного аспекту через зв’язок із реальним життям;
  • сформувати емоційно-ціннісне ставлення до природи.

Школярі зможуть досліджувати і вивчати зовнішній світ через спостереження та експерименти.

Зошит я досліджую світ 1 клас нуш переваги

Завдання у зошиті доповнені унікальними схемами, малюнками, наліпками та кросвордами, це допомагає ефективному вивченню матеріалу. Навчальний матеріал, який міститься у зошиті позитивно сприяє розвитку творчих здібностей і пізнавальній активності учнів. Більша частина вправ має практичну спрямованість, їх виконання обов'язково має спиратися на життєвий досвід дітей. Зошит я досліджую світ видавництво ранок спонукає учнів досліджувати, дізнаватися нове про навколишній світ та потребують залучення особистого досвіду.

Зошит з друкованою основою для 1 класу за новою програмою представлений у форматі А5 у м’якій обкладинці. Посібник складається з 72 сторінок на кожній з яких є захоплюючі завдання та малюнки, що обов’язково привернуть увагу школярів.

Альбом з трудового навчання 1 клас стане відмінним помічником у перших кроках учнів.

Підручник допомагає у формуванні в першокласників ключових та предметних компетентностей. Вони розвиваються через уміння вчитися, критично оцінювати матеріал, розвиток здатності логічно думати, готовності вирішувати проблеми із застосуванням досвіду в навчальній діяльності, умінні працювати разом тощо.

Завдання в зошиті передбачають оволодіння прийомами пошукової діяльності та розвиток дослідницьких умінь дітей.

Посібник дає можливість вчителям використовувати такі форми і методи навчання, як: дослідницькі, інформаційні, моделювання та ситуативні вправи.

Купити зошит я досліджую світ 1 клас від відомих авторів можна у нашому інтернет-магазин з замовленням доставки до усіх регіонів України будь-якими транспортними компаніями-перевізниками. Також ми пропонуємо нашим клієнтам купити зошити я досліджую світ 1 клас оптом.

0
Ціна, грн
Автор