Зошити з математики 1 клас НУШ

230 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Сучасний зошит з математики для 1 класу створений за програмою Нової української школи. Він відрізняється яскравим, привабливим для дітей зовнішнім виглядом, а його наповнення спрямоване на навчання у формі гри, легке засвоєння нових знань та всебічний розвиток. Діти молодшого шкільного віку тільки звикають до навчального процесу, тому зошити для 1 класу містять візуалізовані завдання і наочні приклади, які полегшують сприйняття матеріалу.

Зошит з математики 1 клас НУШ: особливості та види

Концепція Нової української школи розроблена для розвитку навчального інтересу дитини, полегшення опанування знань та навичок, їх застосування у повсякденному житті, математичну компетентність. Допоміжні матеріали, як, наприклад, робочий зошит з математики 1 клас, містять різнобічні завдання:

  • Вправи на розвиток навичок обчислення;
  • Цікаві задачі;
  • Математичні прописи;
  • Завдання на логічне мислення.

Зошити мають спеціальну позначку «НУШ» та відрізняються за видами. Є універсальні (їх можна використовувати з будь-якою навчальною літературою) та створені під підручник конкретного автора. Останні зазвичай структуровані відповідно до книг. Універсальні натомість можуть містити як різнопланові завдання, так і окремі їх види:

  • Тести з вивчених тем;
  • Домашні і тренувальні вправи;
  • Схеми, таблиці, плакати та інший наочний матеріал;
  • Прописи і диктанти;

Для предмету математика навчальний зошит в 1 класі є обов’язковим, а його вибір залежить від підручника, по якому навчається дитина та рекомендацій вчителя.

Асортимент зошитів та посібників з математики для першокласників у KNIGOVO

У нашому інтернет-магазині є навчальна література таких авторитетних видавництв, як «Ранок», «Підручники і посібники», «Оріон», «УЛА», «Богдан», а також робочі зошити до підручників Листопад Н. П., Скворцової С. О. та Онопрієнко О. В., Корчевської О, Заїка А.

Математика 1 клас робочий зошит частина 2 автора Листопад Н. П. передбачає додаткове використання допоміжних посібників по темах. Такий же розподіл на частини характерний і для зошитів інших авторів.

На сайті KNIGOVO ви знайдете саме той зошит математика 1 клас, який відповідає освітній програмі вашого першокласника. 

Також у нас ви можете купити зошит «Я досліджую світ» 1 клас, посібники з української і англійської мов та інших предметів.

0
Ціна, грн
Автор