Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


Зошити з математики 1 клас НУШ

184 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Сучасний зошит з математики для 1 класу створений за програмою Нової української школи. Він відрізняється яскравим, привабливим для дітей зовнішнім виглядом, а його наповнення спрямоване на навчання у формі гри, легке засвоєння нових знань та всебічний розвиток. Діти молодшого шкільного віку тільки звикають до навчального процесу, тому зошити для 1 класу містять візуалізовані завдання і наочні приклади, які полегшують сприйняття матеріалу.

Зошит з математики 1 клас НУШ: особливості та види

Концепція Нової української школи розроблена для розвитку навчального інтересу дитини, полегшення опанування знань та навичок, їх застосування у повсякденному житті, математичну компетентність. Допоміжні матеріали, як, наприклад, робочий зошит з математики 1 клас, містять різнобічні завдання:

  • Вправи на розвиток навичок обчислення;
  • Цікаві задачі;
  • Математичні прописи;
  • Завдання на логічне мислення.

Зошити мають спеціальну позначку «НУШ» та відрізняються за видами. Є універсальні (їх можна використовувати з будь-якою навчальною літературою) та створені під підручник конкретного автора. Останні зазвичай структуровані відповідно до книг. Універсальні натомість можуть містити як різнопланові завдання, так і окремі їх види:

  • Тести з вивчених тем;
  • Домашні і тренувальні вправи;
  • Схеми, таблиці, плакати та інший наочний матеріал;
  • Прописи і диктанти;

Для предмету математика навчальний зошит в 1 класі є обов’язковим, а його вибір залежить від підручника, по якому навчається дитина та рекомендацій вчителя.

Асортимент зошитів та посібників з математики для першокласників у KNIGOVO

У нашому інтернет-магазині є навчальна література таких авторитетних видавництв, як «Ранок», «Підручники і посібники», «Оріон», «УЛА», «Богдан», а також робочі зошити до підручників Листопад Н. П., Скворцової С. О. та Онопрієнко О. В., Корчевської О, Заїка А.

Математика 1 клас робочий зошит частина 2 автора Листопад Н. П. передбачає додаткове використання допоміжних посібників по темах. Такий же розподіл на частини характерний і для зошитів інших авторів.

На сайті KNIGOVO ви знайдете саме той зошит математика 1 клас, який відповідає освітній програмі вашого першокласника. 

Також у нас ви можете купити зошит «Я досліджую світ» 1 клас, посібники з української і англійської мов та інших предметів.

0
Ціна, грн
Автор
Мова Навчання