Варіативна складова 1 клас НУШ

13 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

В інтернет-магазині knigovo.org.ua зібрані різноманітні посібники та зошити для варіативної складової початкової школи, які відповідають вимогам та схвалені профільним Міністерством. Додаткові предмети для вивчення визначаються кожним навчальним закладом окремо з врахуванням організації освітнього процесу та потреб учнів у поглибленому та підсиленому вивченні основних предметів.

Варіативна складова типових навчальних планів складається самостійно вчителями та полягає у розподілі годин для вивчення певної додаткової дисципліни. Робочі зошити 1 класу з варіативної складової є найліпшим підручним матеріалом для організації цікавого заняття педагогами та підготовки до уроку учнями.

На сайті knigovo.org.ua можна знайти логіку 1 клас - зошит, який допоможе легко та з цікавістю розвивати логічні навички дитини, а також здатність висловлювати свою думку. Дитина вирішує нескладні задачки шляхом вивчення оточуючих предметів, поняття множини, дізнається більше інформації про цифри та числа, міри довжини, площі, а також часу та об’єму. В ігровій формі першокласники засвоять поняття судження та величин, познайомляться зі світом геометрії.

Логіка для НУШ - варіативна складова 1 класу, яка має важливе значення для розвитку процесу мислення дитини. Спеціальні зошити з логіки містять завдання, які допомагають учням виділяти головне, порівнювати різні предмети та ситуації, проводити аналіз, щоб розвивати кмітливість, навичку ведення дискусії та зв’язного формулювання власної думки. Діти, граючись, розбирають проблемні ситуації, що спонукає їх до активної розумової діяльності.

Різноманітні зошити та посібники з варіативної складової навчального плану містять ігрові завдання та малюнки, щоб першокласникам було цікаво вчитися. Всі матеріали розроблені таким чином, щоб учень вчився самостійно планувати свою роботу, розвивав допитливість та винахідливість.

Зібрані на сайті факультативні зошити для 1 класу допоможуть поглибити знання дитини з грамоти, математики, з цікавістю досліджувати світ, вивчати правила етики та етикету. Цікаві матеріали для першокласників містяться в зошитах з християнської етики, які сприяють вихованню сумлінних, працьовитих дітей, які з повагою ставляться до дорослих.

Асортимент посібників та зошитів постійно розширюється, на сайті ви можете купити прописи 1 клас та іншу необхідну літературу для успішного навчання вашої дитини в Новій українській школі.