Каліграфічні прописи 1 клас НУШ

38 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Складені досвідченими педагогами каліграфічні прописи 1 клас допомагають дитині розвивати навички написання букв, дізнатися декілька варіантів їх поєднання, складання слів, вивчення їх структури, а також написання речень. На сайті інтернет-магазину knigovo.org.ua підібрані посібники та зошит для каліграфії, матеріал яких відповідає суворим вимогам Міністерства освіти і науки України. Всі теми складені з врахуванням інтелектуальних здібностей та розвитку дитини, яка навчається у першому класі.

Для розвитку творчих здібностей дитини, на сайті knigovo.org.ua зібрані посібники з мистецтва, робочий зошит 1 клас, а також прописи з російської та української мови.

Зошити «Каліграфія для дітей» є необхідними для вироблення у дитини навичок грамотно та акуратно писати. В них містяться калька, шаблони з елементами букв, різноманітними варіантами їх поєднань, зразками написання слів. Ілюстрації служать матеріалом для побудови речень, щоб розвивати у дитини зв’язне мовлення, навички переказу. Нестандартні вправи допоможуть формуванню творчого мислення, збагачення словникового запасу учнів.

Зошити з ігрових прописів, каліграфічний тренажер формують не тільки красиве письмо у першокласника, але й орфографічну грамотність як важливу складову загальної мовної культури. Прописи з каліграфії загалом позитивно впливають на розвиток таких здібностей дитини:

  • дрібна моторика;
  • координація та посидючість;
  • механічної пам’яті, здатність швидко писати літери та слова;
  • зорової пам’яті;
  • перетворення звукового виду інформації у письмовий;
  • формування культури мовлення.

Відтворюючи літери та слова по шаблонам для каліграфії, дитина одночасно розвиває мислення по схемі «чую-розумію-відтворюю у написанні». Це дуже важливо для тренування пам’яті, здатності логічно мислити, а у подальшому стане у нагоді при швидкому засвоєнні шкільного матеріалу з різноманітних предметів.

Зошити з каліграфії містять завдання, направлені на опанування формами літер, безвідривним письмом, засобами поєднання букв, нахиленим письмом. Допоміжні вправи допомагають першокласнику формувати зрозумілий красивий почерк.

Крім допоміжних матеріалів з каліграфії, на нашому сайті можна замовити зошит з трудового навчання 1 клас та матеріали з образотворчого мистецтва.