Зошити з письма та розвитку мовлення 1 клас НУШ

56 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Спеціальну «Зошити з письма та розвитку мовлення 1 клас» можна купити в інтернет-магазині knigovo.org.ua. Ми зібрали популярні видання, складені за програмою Нової української школи, які відповідають вимогам та затверджені Міністерством освіти і науки України. Зошити мають яскраві обкладинки, цікаве внутрішнє оформлення, картинки, тому дитина буде навчатися із зацікавленістю та швидше навчиться красиво писати окремі літери та слова.

У knigovo.org.ua також можна купити прописи 1 клас з української мови, які допоможуть першокласнику розвивати написання, читання та вдосконалювати навички висловлювання думок рідною мовою.

«Зошити для розвитку письма» містять завдання, направлені на підготовку руки до письмової роботи, чистописання. У школі дитина знайомиться з букварем, за допомогою якого дитина вивчає букви та звуки, їх назву та вимову. Сучасні зошити розроблені таким чином, щоб логічно доповнювати матеріал, викладений у букварі, тим самим допомагаючи дитині легше засвоювати шкільну програму.

«Зошит для тренування навичок письма» містить завдання з написання друкованих та прописних літер, вчить дитину різноманітним варіантам поєднання їх у слові. Учням пропонуються зразки, які вони копіюють, тренуючись виводити прямі та закруглені лінії букв. Зошити зазвичай складені із завдань різного ступеня важкості.

Спеціальна система вправ, викладених у «Зошити для розвитку мови з російської мови», містить систему вправ на формування базових знань з предмету. Зміст доповнений віршами, спеціально підібраними для першого класу текстами, щоб урізноманітнити уроки російської мови, допомогти дитині дізнатися більше інформації про навколишній світ, російські традиції, культуру, літературу. За допомогою зошита учні тренують аудіювання та вдосконалюють навички переказу, проводять різноманітні обговорення малюнків та текстів.

У knigovo.org.ua також можна купити тести для перевірки якості засвоєння матеріалу. «Зошит для розвитку мови» необхідна вчителям для підготовки цікавого уроку, перевірки знань учнів, а також батькам першокласників, які можуть займатися з дитиною вдома.

На нашому сайті можна купить оптом «Зошити для письма 1 клас», зошити для прописів з української мови, щоб одночасно забезпечити однакові комплекти для групи дітей. Також, пропонуємо новий супутник букваря, який допомагає дитині формувати читацькі навички, поповнювати словниковий запас та вчитися грамотному письму.

0
Ціна, грн