Зошити Інформатика 3 клас НУШ

14 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки
Вивчення інформатики молодшими школярами початкових класів здійснюється згідно навчальних програм, які розміщені на офіційному сайті Міносвіти. Комісія з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України схвалила робочий зошит з інформатики 3 клас при використанні у всіх загальноосвітніх закладах. Самі завдання з інформатики для 3 класу створені відповідно до Типових освітніх програм початкової освіти.

Необхідність різноманітних навчальних заходів

Завдяки сучасним комп'ютерним технологіям учні та вчителі отримують нові можливості, які роблять процесс пізнання предмету більш захопливим та цікавим. А більш яскравого результату надає інформація, закладена в зошиті з інформатики для 3 класу, що додає учням більше емоційного підйому. Вони з більшою охотою працюють за комп'ютером та пізнають програму предмету. Учні з інтересом відносяться до поставленого предмету і в результаті отримують знання більш якісними.

Завдання у зошиті з інформатики 3 класу представлені для навчального процесу та самостійної роботи. Таким чином молодші школярі зможуть перевірити та закріпити свої знання в ігровій формі. Цікаві завдання з інформатики 3 клас сприяють більш підвищеному інтересу до предмету. А завдяки тестовим завданням закріплюється відрізок пройденого матеріалу, та діти зможуть дізнатися що їм зрозуміло, а що потребує повторного пояснення. Вони допомагають підготуватися та успішно скласти контрольні роботи.

Завдання викладені на рідній українській мові. Сам зошит з інформатики 3 клас орієнтований на підручник, за яким проводиться заняття, таким чином він додає комплектності навчальному процесу. При складаннні задач, автори орієнтувалися на інтереси учнів, щоб навчання було одним з улюблених занять.

Тактовність підходу при виборі посібників

Щоб навчання для дитини було одним із улюблених занять, потрібно орієнтуватися на її інтереси при виборі посібників.

Сходинки до інформатики 3 клас зошит представлений у м'якій обложці формату А5. Яскравий принт, різнокольорове оформлення та різноманітні завдання викликають зацікавленість молодших школярів до предмету та привертає їхню увагу. Маленькі користувачі зможуть з зацікавленністю працювати самостійно та досконало виконувати поставлені задачі, добре засвоївши пройдений матеріал.

Придбати друкований зошит з математики 3 клас або інші робочі зошити для 3 класу додаткову навчальну літературу, в тому числі друкований зошит з математики 3 клас можливо на нашому сайті з замовленням доставки до усіх регіонів України транспортними компаніями–перевізниками.