Зошити Мистецтво 3 клас НУШ

Зошити та посібники з мистецтва НУШ для 3-го класу за програмою Нова українська школа.
15 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Інтернет-магазині knigovo.org.ua пропонує різноманітні навчальні посібники для вивчення мистецтва 3 класу, в яких містяться творчі завдання підібрані за рівнем розвитку учнів певного віку. Пропонуємо методичні, дидактичні матеріали, складені відповідно до вимог Нової української школи та типової програми освіти для шкіл, затвердженої Міністерством освіти і науки України. На сайті представлені посібники відомих авторів, які успішно використовуються вчителями, учнями, абітурієнтами, студентами педагогічних спеціальностей, зокрема, мистецтво 3 класу Масол Л.М. та інших педагогів.

У knigovo.org.ua можна придбати зошити з образотворчого мистецтва 3 класу, які сприяють розвитку особистості з високим рівнем культури, інтелекту, духовності. Дитина за допомогою цікавих завдань розвиває творчі здібності, знайомитися з національними традиціями, фольклором, розвиває логічне та креативне мислення.

У новій школі мистецтво 3 класу займає важливе місце як джерело морального, естетичного, культурного виховання учнів. Цей предмет сприяє становленню творчої особистості, виявленню в дитині певних здібностей через виконання нею різноманітних цікавих завдань на уроці або в якості самостійної роботи.

В процесі виконання завдань, зокрема малювання, дитина розвиває основні, предметні мистецькі та естетичні навички, які зачіпають інші шкільні предмети. Логічним доповненням зошиту служить альбом для творчості 3 класу, у якому учень продовжує вдосконалювати елементарні художні навички та закріпляти вже отримані вміння.

Мистецтво 3 класу нової школи складається з певних тем, які допомагають дитині розвиватися всесторонньо, тренувати творчу уяву, образне мислення. В процесі виконання завдань з образотворчого та музичного мистецтва 3 класу, дитина поступово знайомиться з картинами великих художників, творами композиторів, народним фольклором, історією рідної землі.

Зошит для творчих завдань 3 класу відповідає базовій навчальній програмі, є продовженням посібника другого класу. За допомогою різноманітних завдань дитина усвідомлює важливість образотворчого мистецтва у житті народу та особистому творчому розвитку. Всі теми в зошитах викладені для оптимального художньо-естетичного розвитку учнів молодшої школи, а оригінальність поданого матеріалу сприяє зацікавленому навчанню дитини. Замовляйте будь-які зошити на сайті knigovo.org.ua та отримайте їх протягом кількох днів.