Тематичне оцінювання 3 клас НУШ

Тематичне оцінювання 3 клас НУШ
8 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

У межах нових освітніх стандартів розроблена інша модель оцінювання учнів, яка ґрунтується не тільки на традиційному досягненні результату в вигляді рівня знань, а й на висновках саме щодо процесу навчання, орієнтується на оцінку умінь і навичок, засвоєних упродовж навчального року. Такий підхід допомагає вчителю та батькам виявити сильні/слабкі місця в області знань дитини.

Завдання оновленої моделі полягає в розкритті потенціалу кожної дитини, її підтримці та натхнення для подальшого навчання.

Для ефективного навчання та оптимального способу проведення тематичного оцінювання 3 клас розроблені комплекти з різних дисциплін:

  • української мови;
  • літературного читання;
  • математики;
  • інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Рівні ключових та предметних компетентностей на кожному етапі їхнього формування третьокласникам допоможуть визначити друковані зошити з тематичного оцінювання 3 клас, які можна купити в нашому інтернет-магазині. Підсумковий рівень оцінюють як початковий, середній, достатній і високий.

Зошити для 3 класу, а також різноманітні посібники, які ми пропонуємо придбати для учнів відповідного віку, розроблені згідно з методичними нормами Міністерства освіти і науки. Зошит для тематичного оцінювання 3 клас, що вже продемонстрував свою ефективність при його використанні в нових освітніх стандартів, є допоміжним посібником не тільки для учня, але й для вчителя. За його допомогою можна перевірити якість вивченого матеріалу, виявити прогалини в знаннях та залучити школяра в учбовий процес.

Зошити тематичне оцінювання 3 клас НУШ заохочують дитину до навчання через виконання цікавих управ і завдань. А красиве оформлення, яскраві малюнки, доступно подана складна інформація ще більше привертають увагу дітей та викликають непідробний інтерес.

Тематичні дні – ще одна нова традиція сучасної української школи. Ранкові зустрічі 3 клас НУШ допоможуть налаштувати плідну роботу класу протягом навчального дня, виявити спільні інтереси, створити атмосферу дружби й взаємоповаги.

Тематичне оцінювання для 3 класу купити в числі іншої сучасної учбової літератури можна, скориставшись послугами інтернет-магазину «Knigovo». Усі зошити, підручники і посібники надруковані в межах нової освітньої програми, мають відповідне маркування; їх легко знайти в каталозі.