Зошити з Письма та Розвитку мовлення 3 клас НУШ

Зошити та посібники з письма та розвитку мовлення для 3-го класу за програмою НУШ Нова українська школа.
35 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

На сайті knigovo.org.ua можна замовити посібники з письма та розвитку зв'язного мовлення 3 класу. Зошити складені відповідно до навчальної програми Мінстерства освіти і науки України, містять необхідні матеріали для роботи вчителів, учнів, студентів педагогічних ВУЗів, а також батьків, які хочуть допомогти школяру краще засвоїти матеріал.

У нашому інтернет-магазині підібрані зошити з літературного читання, які допоможуть учневі орієнтуватися у світі класичних, закордонних творів, народної творчості, у тому числі поезії, фольклорі, казках, новелах та інших жанрах. Дитина розвиватиме із зацікавленістю навички читання, зможе аналізувати різні ситуації, описані в літературі, викладати власні думки щодо цього.

Зошит з розвитку мовлення 3 класу допомагає учню орієнтуватися у шкільній програмі, послідовно проходити теми та ґрунтовно засвоювати отримані знання. Посібник допомагає поповнити словниковий запас, в тому числі синонімами, антонімами, проводити паралелі та асоціації. Крім вдосконалення письмових навичок, дитина тренується виражати свої думки більш складними реченнями, описуючи різні ситуації, переказуючи прочитаний текст.

Зазвичай зошит з розвитку зв'язного мовлення 3 класу містить систему різних вправ для кожної теми. Таким чином, дитина закріплює отримані знання, має опірні матеріали для виконання домашнього завдання.

Дитина постійно потребує розширення словникового запасу для більш точного висловлення своїх думок. Зошит розвиток мовлення 3 класу допомагає писати та вивчати нові слова за допомогою каліграфічних вправ, розгадування загадок, кросвордів, ребусів, шляхом доповнення пропущених слів у реченнях, а також формування власних словосполучень та речень.

Посібник з української мови 3 класу, зошит із розвитку мовлення співпадають за темами та разом допомагають учням краще засвоїти матеріал за допомогою теорії та практичних вправ. Школяр розвиває навички спілкування, правильного говоріння, висловлювання власної думки.

Дитині прививається любов до своєї землі, літератури, вона опиняється у світі рідного слова. Зошит із розвитку мовлення 3 класу допомагає самостійно осмислювати отримані знання, вчить працювати з літературними джерелами, допомагає дитині відкритися та виробляє потребу у читанні.

Сайт knigovo.org.ua постійно поповнюється різними методичними матеріалами, посібниками, є також іншомовні матеріали, в тому числі «Рабочая тетрадь русский язык НУШ 3 класс». Залишайте контактну інформацію на сайті і ми надішлемо вам замовлення.

0
Ціна, грн