Зошити Трудове навчання 3 клас НУШ

Зошити та посібники з предмету Трудове навчання НУШ для 3-го класу за програмою Нова українська школа.
10 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Для кожної дитини характерна розвинена фантазія, і один з найважливіших обов’язків школи та батьків — розвивати ці ідеї та вміння. Саме для цього були створені уроки трудового навчання, де кожен із захопленням зможе створити яскраву квітку чи потужний космічний корабель.

Робочий зошит з трудового навчання 3 клас допоможе дитині перетворити уявний світ у справжню захоплюючу подорож. Дитина, як справжній творець, самостійно, крок за кроком, буде втілювати мрії у життя, по-новому ставитися до творчої роботи та до виробів, що зробив сам, без допомоги дорослих. Зошит з трудового навчання від Нової української школи буде розвивати дрібну моторику рук, фантазію та навички дітей, які вкрай важливі у цьому віці.

Для чого потрібні зошити з трудового навчання НУШ

Нова українська школа пропонує для батьків, вчителів, та школярів зошит для трудового навчання 3 клас з творчими завданнями, зразками готових виробів, схемами для покрокової роботи учнів. Кожен виріб дитина зможе виконати самостійно.

Альбом з трудового навчання 3 клас призначений для організації роботи учнів 3 класів закладів загальної середньої освіти, вчителів початкових класів, батьків. Він створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти.

Також представлені зошити для 3 класу:

  • НУШ альбом посібник з трудового навчання “Умілі ручки 3 клас Дизайн і технології Я досліджую світ”.
  • НУШ альбом посібник “Трудове навчання 3 клас маленький трудівничок”.

Трудове навчання 3 клас робочий зошит охоплює багато цікавих фактів, дає дітям змогу розвивати творчі якості та сенсорні здібності. Учні отримують нові знання про загальні властивості різноманітних видів бумаги: товщина, гладкість, об’ємна маса. У праці зошит 3 клас вивчають міцність поверхні, формуються навички використання особливостей паперу, вміння під керівництвом вчителя підібрати папір для роботи над такими виробами.

Як використовувати зошити для трудового навчання

Зошити для 3 класу будуть найкраще працювати під час класної роботи, коли за учнями наглядає вчитель. При цьому буде достатньо коротких пояснень, адже зошити зорієнтовані на рівень 9-10 річних дітей.

Також зошити можна використовувати вдома, з або без нагляду дорослих. Це гарний посібник для самостійної та цікавої роботи дітей, коли батьки на роботі. Аналогічно працюють робочі зошити з інформатики 3 класу.

Де придбати зошит для трудового навчання

Придбати зошити для 3 класу можете у нашому інтернет-магазині Knigovo. Для цього необхідно додати товар до кошику, після чого оформити замовлення із зручним способом доставки та оплати товару. Ми пропонуєму як оплату карткою при передзамовленні, так і післяплату. Є доставка Новою Поштою, Укрпоштою та іншими службами.