Зошити Літературне читання 3 клас НУШ

Зошити та посібники з Літературного читання для 3-го класу за програмою НУШ Нова українська школа.
34 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Інтернет-магазин knigovo.org.ua пропонує зошит з літературного читання 3 клас, який є справжнім помічником для школяра, оскільки сприяє швидкому засвоєнню шкільного матеріалу з літературного читання. Викладені у зошиті тексти та завдання відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України, вони можуть успішно використовуватися вчителями, учнями, абітурієнтами, студентами педагогічних вишів, а також батьками школярів.

На нашому сайті також можна придбати посібники, підручники з англійської мови 3 клас, зошит складений за програмою Нової української школи. Викладені матеріали допомагають дитині продовжити навчатися читати та писати слова англійською мовою, робити невеликі перекази та займатися аудіюванням.

Зошит «Літературне читання» 3 клас може використовуватися для самостійного опрацювання теми учнем, оскільки в ньому містяться завдання для перевірки знань, допоміжна інформація, пояснення. Школяр може здійснювати самоконтроль якості засвоєних знань, розвивати навички роботи з художнім текстом, вивчати його структуру. У робочому зошиті з літературного читання 3 клас побудована система питань різного рівня складності.

Опрацювання теми, викладеної у робочому зошиті для уроків читання 3 класу, сприяє розвитку грамотного правопису, розширенню кругозору, осмислення прочитаного тексту. Читання допомагає розвитку красивого зв’язного мовлення, розумової діяльності дитини в процесі розмірковування над ситуаціями та поведінкою героїв твору. Школяр поступово знайомиться з рідною літературою, творчістю закордонних письменників, народів різних країн та фольклором.

Посібник літературне читання 3 клас та зошит є логічним доповненням один одного. Всі матеріали підібрані відповідно до уподобань, інтелектуального та вікового розвитку учнів, зошити містять рекомендації по роботі з літературою. Вони сприяють формуванню уваги школяра до деталей художнього твору, стилю автора, ідеї, а також спонукають до розвитку творчих здібностей. Щоби виконати завдання з читання у зошиті для 3 класу, потрібно вдумливо прочитати текст, зробити акцент на важливих подіях, зрозуміти, що хотів передати автор у своєму творі.

В інтернет-магазині knigovo.org.ua постійно оформлюються матеріали для вивчення різноманітних мов. Для вдосконалення навичок читання, говоріння та аудіювання, пропонуємо німецька мова 3 клас - робочий зошит для всіх, хто вивчає цей предмет у школі або хоче розпочати навчання самостійно.

0
Ціна, грн