Зошити Французька мова 3 клас НУШ

1 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Збираючи дитину до школи, батьки мають враховувати, що вимоги до наявності підручного матеріалу в сучасних діточок значно збільшилися. Вони прагнуть яскравого оформлення, більш оригінального розкриття теми. Сьогодні зошит з французької мови 3 клас виглядає зовсім інакше, ніж у минулі роки.

Розвиваючись в умовах новітніх інформаційних технологій, у дітей формуються особливі смаки і запити стосовно опанування знань з того чи іншого предмету. Тому Міністерство освіти та науки впровадило реформу зі створення Нової української школи. Вона покликана нести малечі радість у навчанні та практичні навички. Зошити з французької мови НУШ 3 клас розроблені видавництвом «Ранок» саме за цим принципом.

Зошити є доповненням до підручника Ірини Григорівни Ураєвої за 3 клас. Педагог створила його як дидактичний матеріал з різноманітними цікавими завданнями, що дають змогу більш детально опрацювати підручник під час домашніх і класних завдань. Робочий зошит з французької мови 3 клас купити тепер можна в інтернет-магазині «Кнігово».

Автор навчальних матеріалів є консультантом зі створення програми дистанційного навчання педагогів PROFLE в Україні, головою осередку «Французький альянс», висококласним фахівцем.

Життєвим гаслом Ірини Григорівни стала трансформація сучасної школи з низки перешкод на шляху до мрії завдяки отриманню практичних навичок. Вона вважає, що прогрес у динамічному світі дає широкі можливості для молоді за наявності відповідних вмінь та компетенцій.

Для цього важлива французька мова зошит 3 клас, ціна на який доступна. Посібник передбачає засвоєння знань самостійно, разом із викладачем та батьками.

Зошити для 3 класу НУШ французька мова містять завдання, спрямовані на розвиток мовленнєвої комунікації, та сприяють:

  • слуховому сприйманню зворотів мови;
  • усному та писемному продукуванню;
  • усній взаємодії.

Завдяки цьому посібнику діти засвоять основні принципи розмови французькою і зможуть спілкуватися на нескладному рівні.

Купити робочий зошит з французької мови для третього класу НУШ можна, заповнивши форму заявки на сайті «Кнігово», та отримати у відділенні Нової Пошти. Ціни зошитів для 3 класу дуже демократичні.

«Кнігово» робить усе, щоб покупці могли отримати всі необхідні книжки для своїх дітей. Оскільки в більшості шкіл зараз практикується вивчення більше ніж одної іноземної мови, вам можуть знадобитися також підручники з англійської мови 3 клас. Наявний чудовий вибір яскраво оформлених примірників, що сподобаються вашим малюкам.

0
Видавництво