Зошити Я досліджую світ 3 клас НУШ

Зошити та посібники з Я досліджую світ НУШ для 3-го класу за програмою Нова українська школа.
98 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Робочий зошит з природознавства 3 клас сформовано у повній відповідності з оновленою навчальною програмою Міністерства освіти. Посібник включає багато практичних завдань, цікаві яскраві схеми та додатковий матеріал для роботи з підручником природничої науки за 3 клас. Автор зошита з природи 3 клас дуже вдало оформив кожен розділ, що сприяє якісному засвоєнню знань з природознавства, зробить його якомога цікавим та пізнавальним. Діти з цікавістю відповідатимуть на зрозумілі, зручно складені завдання.

Природознавство 3 клас робочий зошит по оновленій програмі

Посібник природа 3 клас зошит включає всю необхідну інформацію для всебічного розширення кругозору учня. Діти легко, без зайвих труднощів можуть самостійно виконувати подані завдання, пізнавати щось нове на кожному уроці. Посібник включає багато цікавих пізнавальних тестів для закріплення отриманих знань. З їх допомогою вчитель може перевірити рівень засвоєння інформації учнем.

Тестові питання оформлено зрозуміло, щоб дитина розібралась без допомоги дорослих, змогла проявити самостійність при виконанні тематичної роботи. Посібник має багато цікавих ілюстрацій для стимулювання бажання до навчання учня 3-го класу.

Зошит природа 3 клас зошит для ефективної перевірки знань

Зошит з природи 3 клас виконаний в м'якому переплеті та зручному форматі 20х17 см, що дозволяє легко помістити посібник у ранець будь-якого розміру. На 32-х сторінках розміщені всі необхідні розділи для якісного засвоєння навчальної програми з природознавства. Сторінки виготовлені з якісної щільної бумаги.

На нашому сайті можна придбати зошит друга природи 3 клас. Посібник є невід'ємною складовою підручника з природознавства і є необхідним для закріплення знань. Розділи мають зручну структуру для якісної перевірки знань вчителем, та повністю збігаються з програмою, встановленою Міністерством освіти та науки України.

На нашому сайті можна придбати я у світі 3 клас — робочий зошит, який містить вправи дослідницького характеру, включає тести різної складності. Посібники можно придбати в роздріб чи оптом по дешевим цінам — після заказа 10-ти одиниць.Зошит зручно складений, використані завдання направлені на якісну перевірку знань третьокласника, тому досвідчені вчителі рекомендують обрати посібник природа 3 клас зошит. Зошит 3 клас містить шість двоваріантних тематичних робіт, по сім завдань у кожній, які повністю охоплюють оновлену шкільну програму.

Також на нашому сайті можна придбати трудове навчання 3 клас робочий зошит, який повністю відповідає оновленій шкільній програмі.

0
Ціна, грн
Автор